Vectra B 2001

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar, ben opel ile ilgileniyorum uzun zamandir.

Vectra B 2000 yada 2001 model. Makyajli kasasindan.

CD yada CDX almak istiyorum.
Peki bu ikisi arasinda fark nedir? Sadece görüntü mü? Donanim farki da varmi?

Birde bunlarin hicbirinde Hiz sabitleyicisi yok mu ya? Böyle arabada olmasi lazim.

Bu arabalari otomatik kullanan tecrübelerini söyleyebilirmi? Kazik gibi bir vitesi var otomatiklerin. Hic hos bir vites kolu degil. Sap gibi yapmislar. Insan biraz estetige önem verir yaa vites kolunda.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1988 den beri aynı vites kolunu kullanıyor olacak :) cdx full+full dür

xenon deri koltuk ısıtmalı,cd changer vs vs

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model cd yok...

makyajlı 2lt sadece 100. yıl ve cdx'te mevcut.

xenon ve cd changer standart, diğerleri opsiyonel... deri, sunroof, cc.

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.......
Bu arabalari otomatik kullanan tecrübelerini söyleyebilirmi? Kazik gibi bir vitesi var otomatiklerin. Hic hos bir vites kolu degil. Sap gibi yapmislar. Insan biraz estetige önem verir yaa vites kolunda.
Evet maalesef vites kolları fazla karizmatik değil. Belki sağlamlığından olsa gerek yıllardır aynı kolu kullanıyorlar. Yanlız vites kolları karizmatik olmasada şanzumanları çok başarılıdır. Özellikle 2000 cc lik Opel'lerde vites geçişlerini neredeyse hissetmezsin, mekanik olarak da sağlamdır.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet maalesef vites kolları fazla karizmatik değil. Belki sağlamlığından olsa gerek yıllardır aynı kolu kullanıyorlar. Yanlız vites kolları karizmatik olmasada şanzumanları çok başarılıdır. Özellikle 2000 cc lik Opel'lerde vites geçişlerini neredeyse hissetmezsin, mekanik olarak da sağlamdır.

Japonların difransiyelini kullanıyormuş Vectra B ler. Bayağı sorunsuz ve uzun ömürlü olduğunu söylüyor benim gittiğim servisteki ustalar. Şimdiki easytronic arızlarına bakılırsa eskiler daha güzel. Bu arızalardan dolayı Corsa ve Astra kullananlar yandım Allah diyorlar.

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi pek anlamadim ben.
ben 2000 yada 2001 model makyajli 2.0 lt almak istiyorum. var dimi?

bunlarin CD ve CDX i de var dimi?

hiz sabitleyicisi niye yok peki?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Japonların difransiyelini kullanıyormuş Vectra B ler. Bayağı sorunsuz ve uzun ömürlü olduğunu söylüyor benim gittiğim servisteki ustalar. Şimdiki easytronic arızlarına bakılırsa eskiler daha güzel. Bu arızalardan dolayı Corsa ve Astra kullananlar yandım Allah diyorlar.

Murat seneye şartlar elverirse eşimin A kasa klimasız olan aracını satıp klimali (İzmir'in sıcağı malüm) bir Vectra alalım diyoruz. Alınacak araç gene eski nesil otomatik olacağına göre gene mecburen ya A kasa ya da B kasa almak zorunda kalacağız. Yeni nesil easytronicleri ben de sevmiyorum.

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten cok ilginc, o kadar donanimli bir arabada hiz sabitleyicisi yok.