vectra b(2001)tozluk,paçalık,stop tamiri

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara'da stop tamirini nerede yaptırabilirim,bilgisi olan üye arkadaşlarımızın tavsiyelerini bekliyorum.(arka stoplarda hafif çatlak var ve parça eksiği yok)

-vectra b makyajlı kasa aracıma orjinal veya yan sanayi paçalık(tozluk) arıyorum arkaya iki tane.piyasayı dolaştım bulamadım.özellikle yan sanayi hesaplı olursa daha ii olur nereden bulabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olur ise sevinirim.vectra 99 kasanın orjinalini denedim uymadı benim makyajlı kasaya altta ki kıvrımından dolayı.

Son düzenleme:

OnurOz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka stop tamiri için şaşmazdaki ustalara bak derim bir arkadaşım fiber çamurluk diktirdi orda stop filanda yapıyorlarmış,tozluk içinde yıldız sanayi sitesini gez orda bulamazsan yakacıktaki hurdacılar sitesine bak
97 vectrama tozluğu bende düşünüyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tozluklar Opel parçası satan yerlerde bulunuyor, ben büyük sanayiden almıştım. Stop tamirini Şaşmaz'da 2002 stop yapıyor. Çıkmacılardan stoplarla ilgili bir araştırma yap ondan sonra tamir olayını araştır.

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde aracımdan çıkarttığım 2 adet arka tozluklar mevcut ilgilenenler 0536 836 06 67 nolu telden ulaşabilirler...orjinaldirdir....

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tozluklar Opel parçası satan yerlerde bulunuyor, ben büyük sanayiden almıştım. Stop tamirini Şaşmaz'da 2002 stop yapıyor. Çıkmacılardan stoplarla ilgili bir araştırma yap ondan sonra tamir olayını araştır.

abi bahsettiğin yerlere ulaşabilmem için net adres verebilirmisin.

Birde tekrar belirteyim 99' a olan tozluk 2001 makyajlı kasanın arka tampona uymuyor birebir serviste denedik olmadı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi bahsettiğin yerlere ulaşabilmem için net adres verebilirmisin.

Birde tekrar belirteyim 99' a olan tozluk 2001 makyajlı kasanın arka tampona uymuyor birebir serviste denedik olmadı.

İki sene evvel Opis'ten arkalar için olanını 35 YL'ye almıştım. ( Büyüksanayi'de Çinici Kardeşler rot balansı geçince aynı sırada 100 metre kadar ileride Opel parçacısı var onlarda yan sanayi olarak önler için vardı oradan 30 TL ye almıştım.) Araçların arka tampon yapıları farklı olduklarından birbirlerine uyum sağlamıyor. A kasalarda 93 modelinkiler 91 modellere uymuyor, B kasalarda B1 lerin tozlukları makyajlı kasa denen B2 lere uymuyor. Dikkat edersen arka tampon yapıları farklı olduklarında tozluklar yuvalarına oturmaz. İllaki kendi modeline uygun tozluk olacak.

Son düzenleme:

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gunaydın arkadasım.senin sorununun cozumu sasmaz sanayi sitesinde 2002 stopta.herturlu bakalıt malzemenin tamirini 4*4 luk yapıyolar.benim tamponlarda baglantı yerlerinde sıkıntı vardı.sokturdum kaportacıma goturdum 2002 ye 30 tl ye tampon sıfır gibi oldu.aldım taktırdım.iyi oldu ben cok memnunum.stopta parcayı kesip aynısını oraya kaynatıyolar.baktıgında bilmeyen insan anlayamaz.

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gunaydın arkadasım.senin sorununun cozumu sasmaz sanayi sitesinde 2002 stopta.herturlu bakalıt malzemenin tamirini 4*4 luk yapıyolar.benim tamponlarda baglantı yerlerinde sıkıntı vardı.sokturdum kaportacıma goturdum 2002 ye 30 tl ye tampon sıfır gibi oldu.aldım taktırdım.iyi oldu ben cok memnunum.stopta parcayı kesip aynısını oraya kaynatıyolar.baktıgında bilmeyen insan anlayamaz.

evet abi şaşmaz da 2002 stop isimli esnafa gittim ve ilgileniyorlar ilgiden memnun kaldım işçilikleride güzel sürekli çay servisi veriyorlar ellerindeki işi kaçırmıyorlar müşteriye güler yüz ile yaklaşıyorlar.
işin açıkçası adamlar tam bir esnaf.

tozluğu ise yan sanayi bulamadım en sonunda orjinalinin siparişini verdim 48 tl imiş onu taktırcam.
Bu arada forumda açmış olduğum bu başlık altında bana yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum değerli bilgilerini benimle paylaştıkları için.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cocuklar cok efendi.ama oranın esas sahibi zannediyorum simdiki ustanın dayısıydı.bence bu işin piriydi.ama yiğenine bıraktı.ayrıca sasmazda birdaha boyle bir iş yaptıracaksan bana mesaj at benim kaportacı ordaki hemen butun esnafı tanıyor.işcilikte ve fiyatta yardımcı olurum.mesela on arka 2 koca tamponun komple tamirine 50 lira verdi 2002 de.ve benim tamponlar ciddi dagınıktı.ozellikle on dusmek uzereydi.selamlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet cocuklar cok efendi.ama oranın esas sahibi zannediyorum simdiki ustanın dayısıydı.bence bu işin piriydi.ama yiğenine bıraktı.ayrıca sasmazda birdaha boyle bir iş yaptıracaksan bana mesaj at benim kaportacı ordaki hemen butun esnafı tanıyor.işcilikte ve fiyatta yardımcı olurum.mesela on arka 2 koca tamponun komple tamirine 50 lira verdi 2002 de.ve benim tamponlar ciddi dagınıktı.ozellikle on dusmek uzereydi.selamlar.
Evet asıl sahibi Mustafa emekli oldu.