Vectra b (2001) koltuk ayarı

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlattığınız şekilde ayarladım diyelim. Dolayısıyla koltuk biraz önde oluyor.Sizin dizleriniz veya diz kapatlarınız direksiyonun ( kokpitin alt tarafı ) kutusuna değmiyormu ? Frene ve gaza basarken rahatsız olmuyormusunuz ?

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde belim ağrıyor 2 senedir bir türlü ayarlayamadım:) şehirlerarasında koltuğu mümkün olduğunca geriye alıp direksiyonuda en alt seviyeye indirip yatarak kullanıyorum çok rahat oluyo o şekilde...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben doğru pozisyonun anlatmayla olacağına inanmıyorum. Kişi kendisi ayarlayacak artık. Benim de boyum ilginçtir tam 1.78 ve hiçbir sıkıntım yok. Koltuk yükseklik ayarı en aşağıda. Uzun yolda bel ağrısı olmuyor pek. Üçüncü bir ayar yeri var, bel için. Onu da deneyin bir...

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende belime destek için küçük bir minder yaptırdım kendime. Minder olmadan asla uzun yol gidemem. Ayrıca koltuk gıcırtısına da bir çare bulamadım. gittiğim ustalar yapılmaz dediler.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde boyum 1,78 civarı :D ama araba vectra değil. Doğru pozisyonu bulana kadar bende çok uğraştım. Ama bendeki ağrı sol bacak ağrısıydı nedenide debriyaja basarken baldırım koltuğa baskı yapıyor ve bacağımda inanılmaz bir ağrı oluyor. Deneye deneye bir ayar buldum sonra babam arabaya binip yatarak arabamı kullanılır diye koltuğu kendine göre ayarlayınca işler yine karıştı :D En sonunda orta yolu bulduk kızakla oynamadan sadece arkasını yatırıp kaldırarak ayarlıyoruz babamla boyumuz aynı zaten :D o biraz dikleştirip kullanıyor bende yatırıp :D

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neredeyse aynı aracı kullanıyoruz ve benım boyum 1.85 cıvarı oldukca rahatım

sımdı koltugu gerı cek ve dızınle kokpıt arasında ıkı santım bosluk olsun sonra koltuk sırtını gerıye dogru yatır ve elını dıreksıyona ust kısmına gelecek sekılde uzat el bılegın dıreksıyorun ust kısmına gelecek sekılde kadar ayarla ve rahat rahat kullan

unutmakı senden kotu tofascılar var
Yok hocam ya, tofaş da kullandık da Astra G de bir türlü ayarlayamadım olayı. Biraz da rahatsız olunca belimden uzun yollarda iyice belli ediyor rahatsızlık. Bir ara ayarı tutturdum gibiydi ama lpg ustası bozdu. Bir daha da bulamadım aynı ayarı...

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam ya, tofaş da kullandık da Astra G de bir türlü ayarlayamadım olayı. Biraz da rahatsız olunca belimden uzun yollarda iyice belli ediyor rahatsızlık. Bir ara ayarı tutturdum gibiydi ama lpg ustası bozdu. Bir daha da bulamadım aynı ayarı...
nedir bu lpg ustalarından çektiğimiz bilmem... mazotlu arabamı alsak

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra cdx kullandim yillarca hatta uzun yolumda oldu Almanya Türkiye arasi bel agrisi falan hissetmedim bu arada boyum 184 cm su anki aracimda opel ama sansimdan recaro sport koltuk var bunlada yaz tatiline Türkiyeye gittim hatta bir kac kez cocuklar uyuyordu 700-800 km hic mola vermeden gittim bel agrisi yok abi olmaz böyle bir sey..