vectra b 2,0dtı yardım

ufuk 1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı 150000 km de bu kmde yapılması gereken bakımlar nelerdir.ayrıca aracla ilgili teknik ve tecrübeye dayalı bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim tşkler

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önümüzdeki birkac gün icinde servise gidecegim ustaya bir sorayim olasi sorunlar yada yapilmasi gerekenleri bakalim ne diyecek..daha fazla yardimci olamayacagim..Ufuk sanirim 2.0 . dti ci cok yok aramizda..1.9 deseydin a dan z ye yardim ci olurdum:D

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2.0 tdi kullanıcısıyım izmirde özel servise götürdüm pek randıman alamadım şu an araç gözümden çıktı motorda hergün arıza çıkıyor arızalar tamirci hatası izmirde bulunan arkadaşlar hangi sevisi tavsiye eder.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı 150000 km de bu kmde yapılması gereken bakımlar nelerdir.ayrıca aracla ilgili teknik ve tecrübeye dayalı bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim tşkler

bu motor dünyanın ilk 16 supaplı dizel motoru diye biliyorum
silindir kapağı çok değişik dizaynda özel geliştirilmiş

ilk üretildiği yıllarda baya incelemiştim bu teknolojiyi
tavsiyem ustanızı iyi seçin

bijon anahtarıyla silindir kapağı sıkan:( da var
tork anahtarı ile bijon sıkan usta da var..

car wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı araç var hiçte şikayetçi değilim önemli olan bakımını yap düzgün kullan ve ustanı iyi seç iyiki gümrükten almışım piyasadan araba ALINMAZ

meric979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı arabadan var 150.000 km de mazot pompası bozulmuştu onun dışında önemli bi sorun çıkarmadı sadece harareti biraz fazla yükseliyo şuan 200.000 km de

car wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı arabadan var 150.000 km de mazot pompası bozulmuştu onun dışında önemli bi sorun çıkarmadı sadece harareti biraz fazla yükseliyo şuan 200.000 km de

aynı sorun bendede oldu sürekli mazotu dipte bırakmaktan oluyormuş ve euro dizel ince geldiği için iyi yağlıyamıyor o yüzden ben artık normal kırsal dizel alıyorum ve 10 lt nin altına düşürmüyorum