Vectra B 2.0 Klima Sorunu

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar; 97 cd vectra b 2.0 benzinli araç aldım serviste klima kompresörü radyatörü ve değişti gaz basıldı 2 kere soğutma yapmama ve kompresör devreye girmeme sorunu yaşadım ilkinde soket oturmamış haleldildi ama yine sogutmamaya devreye girmemeye basşladı.. en son ultraviyole sıvı basıldı kaçak görünmedi iç taraftaki radyatöre baktım ne kaçak ne su sızıntısı var.. işin garibi klima soğutuyor artık kaçak sıvısı basıldıktan sonra bu işin aslı nedir ? saygılar...

alperentemel

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Klima basınç müşüründen olabilir onuda değiştirmenizi öneririm, noktası virgülüne aynı şeylerle uğraştım kaçak gözükmeyip bir kaç ayda soğutmamaya başlıyordu. Ve dediğiniz gibi devreye bazen girip bazen girmiyordu. Nereye gitsem kompresör radyatör değişecek dendi değiştirtmedim, en son bi usta bak problem bunda burdan kaçırır gazı görülmez dedi değiştirdik düzeldi bir senedir sorunsuz kullanıyorum klimayı.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Klima basınç müşüründen olabilir onuda değiştirmenizi öneririm, noktası virgülüne aynı şeylerle uğraştım kaçak gözükmeyip bir kaç ayda soğutmamaya başlıyordu. Ve dediğiniz gibi devreye bazen girip bazen girmiyordu. Nereye gitsem kompresör radyatör değişecek dendi değiştirtmedim, en son bi usta bak problem bunda burdan kaçırır gazı görülmez dedi değiştirdik düzeldi bir senedir sorunsuz kullanıyorum klimayı.

çok teşekkür ederim, en kisa zamanda musuru degistirecegim ama gariptir klima hala sogutuyor :)

alperentemel

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim, en kisa zamanda musuru degistirecegim ama gariptir klima hala sogutuyor :)
Rica ederim muebbet o halde ne zaman soğutmayı bırakırsa o zaman :D