Vectra b 1.6 comfort otomatİk cam kaldirma

m.kpln48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar 2001 1.6 comfort aracımızda kumandadan cam kaldırma var mıdır bilgisi olan var mı?

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba; aynı araçtan bende de var evet cam kaldırma var. kapıları kapatınca başka birşey yapmana gerek kalmadan kalkıyorlar.

m.kpln48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba; aynı araçtan bende de var evet cam kaldırma var. kapıları kapatınca başka birşey yapmana gerek kalmadan kalkıyorlar.

Ben kumandadan basınca kaldıramıyorum açık kalıyor nasıl aktif edebilitim veya bir arıza mı var? ama anahtarla kilitleyip çevirili şekilde tutmaya devam ettiğimde kapanıyor..Fakat kumandada kapatma yapmıyor camları

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kumandadan basınca kaldıramıyorum açık kalıyor nasıl aktif edebilitim veya bir arıza mı var? ama anahtarla kilitleyip çevirili şekilde tutmaya devam ettiğimde kapanıyor..Fakat kumandada kapatma yapmıyor camları

Tam olarak nasıl yapılıyor biilmiyorum ama benim kontak orjinal değil muhtemelen o yüzden tek kapatmayla kapatıyor basılı tutunca ikinci kitlemeyi yapmıyor. bir elektrikçiye uğrarsanız size dAHA yardımcı olacaktır.

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben de 2001 comford vardı. Ben 4 camı kumanda dan kaldırma modülünü aktif ettirmiştim.
İlk önce yapman gereken;

1. 4 camı da indir arabandan in. Şoför kapsına kontağı tak ve anahtarı saat yönünde çevir ve bir müddet kontağı öyle tut. Şayet camların 4'ü de kalkıyorsa kumanda dan da 4 cam kapanıyor demektir.

2. tech2 cihazı olan özel veya yetkili servise giderek yaptır. Bilmiyorlarsa tech2 cihazını bağlat, omeganın cam modülü bölümüne girsinler oradan camları otomatik kaldırmayı aktif etsinler.(servisler buna kandırma diyorlar.) Daha sonra camları indir ve kumandanın kapıları kilitleme tuşuna 3-5 saniye basılı tut. Camlarının kapandığını göreceksin. Hadi hayırlı olsun. Anlamadığın bir husus olursa özelden yaz. Telefonla anlatırım.