Vectra A küllük aydınlatması....

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar a kasada küllük aydınlatması var mı?Gece problem oluyor ,bilgisi olan var mı?:confused:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet var ama nasıl değişiyor söylemicem:) bana gel hem tanışalım hem değiştirelim.nasıl aydınlısın sen yaaa:mad: insan hiçmi merak etmez.bilen varsa anlatmasın arkadaşlarr:kop:

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
ewet var ama nasıl değişiyor söylemicem:) bana gel hem tanışalım hem değiştirelim.nasıl aydınlısın sen yaaa:mad: insan hiçmi merak etmez.bilen varsa anlatmasın arkadaşlarr:kop:
ARKADAŞLAR HARBİDENDE ARAMIZDA Bİ ÇOK TAMİRCİ VAR BURDAN FİKİR ALIYORUZ DANIŞIYORUZ İYİ GÜZELDE GÖTÜRELİM ARABAMIZIDA ONALARA YAPTIRALIM HİÇ TANIMADAGIN BİLMEDİGİN BİYERE GİTMEKTEN İYİDİR BEN YENİ Bİ KONU AÇIM ORAYA YAZALIM...OLURMU NE DERSİNİZ

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın çevrede olanlar maksat tanışmak iş yaptırmak önemli değil.gecen yaz taaaaa almanyadan muryyy attile gelmiş aydın nazilliye yanıma geldiler tanıştık güzel vakit geçirdik şimdi msn de devamlı görüşyoz...makat tanışmak olsun:rock

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Benim külüğün ışığı çakmaktan alıyor. Çakmağın ışığına ulaşmak içinde küllüğün sağ ve solundaki kapakları çıkartık iki vida var onları söktükten sonra çıkıyor. Ampul patlaktı değiştirdim.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:

:D :D:kop: Haklısın kardeşim walla...Ama vakit yok belkide yaratamıyoruz,ama en kısa zamanda acı kahvenizi içmek için gelicem söz....Ne zamandır siteyede giremedim işler yoğun walla...Bitmek üzere az kaldı o bahçeden o bahçeye koşuyoruz ...Sen söle genede yaw,gelicem ben...:) :p

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
:D :D:kop: Haklısın kardeşim walla...Ama vakit yok belkide yaratamıyoruz,ama en kısa zamanda acı kahvenizi içmek için gelicem söz....Ne zamandır siteyede giremedim işler yoğun walla...Bitmek üzere az kaldı o bahçeden o bahçeye koşuyoruz ...Sen söle genede yaw,gelicem ben...:) :p
ya kardeşim dünyanın işini senbi bitircen ooooooooo..:alkis: söylesemmi ki acaba yaa:confused: ya şimdi sökmesine sökersinb belki ama takamazsın eminim takması birz zor.kültablasız kalma şimdi ok:good:

95vectGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün değiştirdim bende küçük bü lambası var kedi çü. diyorlarmış adına elektirkçi öyle dedi valla :) küllüğü çıkardıktan sonra o boşluğa iki elinle destek ver ve çıkar çakmakla yanyana aydınlatma lambası benimki yanmıştı seninkide büyük ihtimal yanmıştır, değiştir ve söktüğün şekilde geri tak :) ama takarken biraz zor ona göree setapxxx kardeşimiz yakınsa sana oraya git bencede nasılsa lamba alacan falan kolay gelee... saygılar