Vectra A Kapı Döşemeleri

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Onur piyasada tabaka halinde satılan 1-2 mm lik siyah döşeme lastikleri vardır. Onlardan al, kolçağın kalıbını çıkartarak buraya lastik malzeme ile yama yap, ek yerlerini siyah silikonla tesviye ettikten sonra siyah renkli plasti tip boya ile boya.

Son düzenleme:

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onur piyasa tabaka halinde satılan 1-2 mm lik siyah döşeme lastikleri vardır. Onlardan al, kolçağın kalıbını çıkartarak buraya lastik malzeme ile yama yap, ek yerlerini siyah silikonla tesviye ettikten sonra siyah renkli plasti tip boya ile boya.

Sağ kapı için kalıbını almıştım zaten :) İş çıkışı döşeme lastiklerini araştırmaya gidicem. Çok teşekkürler Savaş Abi :)

MonsieurVectra

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
güzel bi proje olmuş benimde ufak bi yırtığım vardı kendimce onarmaya çalıştım, daha bitmedi bende yeni uğraştım yorumlarınızı alabilirim nasl yapsam daha iyi olur.
mqqsh.jpg

mqp46.jpg

mqqsg.jpg

ugurk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Savaş Bey,

Vectra A kapı kolçağından sol ön kapı için almak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uğur PM attım

cavalier mk3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'de işbilen bir döşemecide buldum. Arka kapılar için de var mı bilmiyorum, gittiğimde sorarım. (istersen senin adına sipariş veririm 10-15 gün sonra Ankara'da olacağım, gelirken getiririm) Telefon numaranı bana PM ile atarsan döşemeciye gittiğimde seni ayrıntı ve fiyat bilgileri için usta ile görüştürüm.

hayırlı geceler izmirde oturuyorum ve benimde vectramın ön kapı kolcakları tamirat gerekiyor
bahsettiginiz döşemeciye nasıl ulaşabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:28 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:23 ----------

birde bir sorum olacak
vectra a larda kapıdaki maun cıtalardan nerden temin edebilirim ??

olcaytol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ben Aydın dan olcay
benimde aynı sıkıntı var acaba o parçayı nereden bulabilrim değerlerl bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

VECTRA 93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi çok teşekkürler, bu sıcakta zahmet oldu çok teşekkür ederim. Abi, resimlerdeki ek parçayı nerden bulabilirim. Her döşemecinin elinde olucak bir parçaya benzemiyor. Benim de gördüğüm orjinale yakın tamirat senin olmuş. Arka kapılar için de bu parçadan bulabilir miyim? İRTİBAT İÇİN:
05356434099

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi çok teşekkürler, bu sıcakta zahmet oldu çok teşekkür ederim. Abi, resimlerdeki ek parçayı nerden bulabilirim. Her döşemecinin elinde olucak bir parçaya benzemiyor. Benim de gördüğüm orjinale yakın tamirat senin olmuş. Arka kapılar için de bu parçadan bulabilir miyim? İRTİBAT İÇİN:
05356434099

Mustafa ustanın bilgilerini sana mesaj olarak attım, arka kapılar için var mı bilmiyorum, ustaya sorarsan sana ayrıntılı bilgi verir.

mrhektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi araştırmalarım sonucunda bu konuya hakim olduğunu gördüm :D Benim kapılarda da aynı sıkıntılar mevcut 3 4 kere komple döşeme yaptırttım ama sonuç nafile. Parça ve usta hakkında yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.