vectra a angel far ve krom ızgara uygulaması

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsadan daha önceden sökülüp elimizde kalan krom çıtayı bizim vectranın ızgaraya uydurduk herkes logo iptali logo iptali dedi ama angellarla beraber daha modern bir görüntü kazandırdı tabi sizin yorumlarınızda önem arz etmekte..
Apo ustamın ellerine sağlık
kolonevaa007.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel kazasız belasız ama bence o krom ızgara yerine logo iptali yaparsanız daha hoş olur.:)

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda şiddetli tartışmalar yaşanıyor bu haliyle kromun kalmasına kadar verdik ancak bir bodykit mevzusu gündemde o olursa logo iptali kesinlikle şart olucak.

bu arada vectra a için body kit tavsiyesinde bulunursanız hayli sevinirim karlıkçı halilin sitesinde bir örnek baktım ama pek içime sinmedi başka nerelerde yaptırabiliriz bilen varsa paylaşırsa çok makbule geçer..

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEnce bodykit olayına girmeyin vectra a sade kaldımı daha bi güzel oluyor özellikle laguna karlığı ofsetli bir jant ve birazda yere bastınızmı yolda çok dikkat çeken bi araç olur.

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yere basma olayını konfordan ödün vermeden ve en kestirme şekilde nasıl yapabiliriz?teker aralarını 2 cm kurtarsa yeter diye düşünüyorum hocam

hasankara7223

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aracın ön görünümü güzel olmuş...aracın body kit olayına siddetle karsı cıkıyorum bu araclarda sade güzellik daha iyidir...bende su an aynı renk vectra var orjinal gt jantlarını ve marspiyellerini aldım sırada spoiler var, yapacaksan da orjinal aksesuarlarını tercih etmeye calıs...yay konusunda aynı sıkıntı bende de var piyasa da 3 cm alcaltan yay setleri mevcut tabiki konfordan fedakarlik etmek sartıyla...

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konfordan taviz verecekse bence değme..ama en azından gt marşipiyeri şart diye düşünüyorum bende..heykeltıraş bir arkadaşım var polyester kalıbından dökecek 4x4 vectraların tamponları varya biraz daha düz belki görmüşsünüzdür o tarz bir model düşünüyoruz yani klasik a kasa çizgisini kaybetmicek tabiki vectra a nın güzelliği havası orda zaten öyle kaslı bir bodykit bu arabaya zaten yakışmaz

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasan abi zaten gerekenleri yazmış vectra 4x4 tamponları geldimi üstüne on numara olur.:)

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kesinlikle çok sade ve bence vectra a ya en çok yakışan tamponlar işallah kalıptan birebir çıkar.straforde modellemeye başlıcaz ben fotoları çeker koyarım adım adım sizlerinde fikrini alırım...ancak tek sıkıntı şu ki bu turbo vectralar türkiyede bir elin parmaklarını geçmiyor birebir model alınıp kalıp dökülse çok daha iyi olur ancak bu aracı nerde bulabiliriz fikrim yok sahibinden.comda var adam 25.ooo tl gibi uçuk bir fiyat yazmıi..elimizde o tampondan bir kalıp olsa birebir polyester fiber kalıp dökülebilir hatta isteyen arkadaşlara bile uygun fiyatlarda yapabiliriz çokta güzel olur..

hasankara7223

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kesinlikle çok sade ve bence vectra a ya en çok yakışan tamponlar işallah kalıptan birebir çıkar.straforde modellemeye başlıcaz ben fotoları çeker koyarım adım adım sizlerinde fikrini alırım...ancak tek sıkıntı şu ki bu turbo vectralar türkiyede bir elin parmaklarını geçmiyor birebir model alınıp kalıp dökülse çok daha iyi olur ancak bu aracı nerde bulabiliriz fikrim yok sahibinden.comda var adam 25.ooo tl gibi uçuk bir fiyat yazmıi..elimizde o tampondan bir kalıp olsa birebir polyester fiber kalıp dökülebilir hatta isteyen arkadaşlara bile uygun fiyatlarda yapabiliriz çokta güzel olur..

vectra turbo tamponlarından bir zaman önce istanbulda bi çıkmacıda rastlamıstım eger ellerinde duruyorsa hiç ugrasmadan alabilirsin...yapacagın polyester fiber malzemeden olacagından pek saglıklı bisey olmaz sadece aynı görünümü kazandırmıs olursun...yakın zamanda cıkmacıya ugrayacagım istersen bakarım...