vectra a 4x4 tamponları

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracım için vectra 4x4 tamponlarından düşünüyorum..bir heykeltıraş arkadaşımla beraber strafordan kalıp yapıp 4x4 turbolardaki tampona benzetmeyi düşünüyoruz..aşamaları adım adım fotolucaz daha sonra strafor kalıp macuna girecek ve polyester kalıpı alınacak..ancak elimizde ön ve arka tampon olsa birebir kalıp alsak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum fakat bu tamponları nerden buluruz bu arabalar trde 3ü 5i geçmez

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
aynı tampon vauxhall cavalier gsi 2000 versiyonunda falanda var komple bodykit olarak ingilterede çok uygun fiyatlara bulunuyor hatta araba orda 600 sterlin olduğu için komple bodysini 100 pounda falan satıyolar. gümrüğüyle uğraşırım diyorsan polyesterle uğraşma derim :) bizim burda bi arkadaş yaptı vectra c20ne 4x4üne turbo bodysi. açıkçası ben iki türlüde vectranın tipini beğenmiyorum. :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1200 Tl ya tamponlar - sisler - marşpiyeller ve ızgara dahil set olarak getirtme şansım oldu ama ilgilenen olmadı ve getirtmedim doğal olarak.Opel de ön tamponun sıfır fiyatı 1000 TL.Keşke ozaman denk gelmiş olsaydın.

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ancak hazırını almaktan ziyade emek vererek yapmanın daha hoş ve orijinel olacağını düşünüyorum..zaten bu modelleme konusunda epey iyiyiz daha once model araba ve uçak falanda yapmştık fiber malzemeden tamponun orijinali elimizde olsa birebir ve hatta birşeyler katarak daha modern ve hoş birşey çıkacak ortaya ama arkadaşımında dediği gibi türkiyede 3 tane yoktur bile turbolardan resimlerden bakarakta biraz zor olucak gibi ama bakalım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyeye kayıtlı giriş ypaan 6 tane var 2 si biri gri olan karlıkcı hallonun eline düştü aracın body mody kalmadı şuan piyasada yok belki oda perte çıkmıstır.

pert olanlardan biri hakkında bilgim yok.

pert olanlardan siyah renklinin parçalarını ankara yıldız sanayide 3 günde talan etmişler bende kapı bantlarını almıstım

geri kaldı 3 tane, bunlardan 2 sinden haberim var biri lacivert antepde 3 yıldır sahibinden.com da piyasa yapıyor satacagı yok 25.000 istiyordu en son :)

digeride beyaz ankarada hatta milli kütüphana karsısındaki tarım kooperatifde çalışıyor otoparkına girip çıkarken görüyorum:)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bundan yaklasık 1-1,5 ay once Ankara Çubuk yolu üzerinde Esenboğa Apron kapı girşi var oranın otoparkında gordüm Vectra A Turbo ıdı arac kendini hemen belli etti zaten orjinaldi.Ama rengini hatırlamıyorum siyah olma ihitimali yüksek.turbolar 4*4 mü?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüğün araç %99 tgs plaka 4x4 2.0 8 valf olan özgürün arabası kendisi pilot olduğundan sürekli oralarda araç turbo değil oysa eğer

rengi de siyah ayrıca

Kesinlikle o arac tgs plakali tam hatirlayamadim ya turboydu yada 4x4 du.Arkadas hangi firmada calisiyor.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
editttt

Son düzenleme: