Vectra 2.5 v6

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bülent den almış olduğum jantlar düşürmesi kaldı sadece
qlwo.jpg

ksce.jpg

logo iptali yaptık
dmg5.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik yanakları bana çok ince geldi, 3.5cm alçaltma + yanaklarda ufak bir yükseltme yaparsanız inanın daha daha bir güzel olur. Yanaklar böyle kalacaksa 5-6 cm alçaltmayı kaldırır araç. Şekildeki gibi bir yükseklik ayarı naçizane önerimdir.

2mfg4ty.jpg
[/IMG]

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 yanak en ideali 50-55 yapılırsa araç basıldığında arka esnedikçe sürter iç davlumbaz tadilat yapılırsa ancak kullanılır . Oktay arka tampon eki ve Mert arkadaşımızın paylaştığı resimdeki arka rüzgarlıktan olmalı

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
???

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldukça güzel seçim jant için yakışmış maşallah :) Ayrıca panjurda on numara olmus karlıkla :) Maşallah nazar değmesin.Bu arada dikkatimi çekti vectranın arka tekerler kamberli olur hafşf,dışa açılır,sizinki biraz içe bakıyo gibi / \ şeklinde olmalı.Sağ arka teker den dikkatimi çekti :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..Kazasız belasız..Katalog rengi ;) bagaj spoilerı çok güzel..Şu vectraların kaymağıdır benim için :D

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkür ederim :) hafta sonu yayaları 1-2 lokma düşürebilirim muayenesi 1 ay sonra bitiyor fazla indiremiyorum
selçuk senin dediğin gibi arka teker içeri duruyor gibi geldi banada ama öyle birsey yok galiba sanırsam :):)
arka tampon ekini apaçhi işine benzetiyorum ben GT havası vermek için yan +ön+ bagaj üstü sipariş verdim şimdiki niyetim kaput uzatmak veya far kaşı yaptırmak :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca motor içinde meşhur 2.5 (3.2 olmuştu gerçide )vectrası olan kayhan beylede görüşüp dereceli ekzantrik yapmayı eksoz sistemindede düz boru yaptırmayı düşünüyorum

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkür ederim :) hafta sonu yayaları 1-2 lokma düşürebilirim muayenesi 1 ay sonra bitiyor fazla indiremiyorum
selçuk senin dediğin gibi arka teker içeri duruyor gibi geldi banada ama öyle birsey yok galiba sanırsam :):)
arka tampon ekini apaçhi işine benzetiyorum ben GT havası vermek için yan +ön+ bagaj üstü sipariş verdim şimdiki niyetim kaput uzatmak veya far kaşı yaptırmak :)

Ben mi ard niyetliyim yoksa, arka tampon ekinin apaçi işi olmasıyla kaput uzatma işi çelişti mi ne :) Allahını seversen uzatma kaputu, pejo406 gibi oluyor araba :D

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel araba, farları değiştirirseniz daha güzel olacağına eminim. En azından makyajlı kasa farları olabilir.