vecrta gt A-306 gti

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii ki bahsettiğimiz araçlar özel araçlar vectra gt a olmasaydı gönlümdeki araç vtec ti. pug vectra b bunlar özel araçlar değerini bilmek gerek benim her zaman söylediğim şudur bir american motor
her zaman hem sağlam hem süratli yani iyidir vectra gt a yı tercih etmemin diğer sebebi de kasa yapısı olarak diğerlerine nazaran boy
boy sağlam ve üstün olmasıdır ama pug olarak düşündüğümde gti
dan başkasına binmem diğer pug lar çok boş araçlar sırf tehlike

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi ispanyol yada meksikalı teknikere sorarsanız sorun en nefret ettikleri motor amerikan yapımı motorlardır. (özel yapımlar hariç) sağlam değillerdir (örneğin ford motorları), fazlaca yakıt harcarlar (bknz. 5000cc ve üzeri araclar), sadece metal yıgınından ibaretttir (bolca ağırlık) ... vs vs say say bitmez bu olaylar.
amerikan motorlar süratli değillerdir. benimde içime o kadar benzin bassalar bende de 200hp güç olurdu herhalde. hangi küçük hacimli amerikan motorunda performans vardır soruyorum size vede dediğiniz gibi hızlıdır....

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaşta amerikanlar hakkında bu kadar bilgiye sahipseniz söyleyecek bir şey yok benim yaşım 42 binmediğim araç kalmadı demek ki bir yanlışlık var .....küçük araçları zaten sevmem bana güven vermiyor amerikan motor sağlam değil diyorsan ......yine söyleyecek bir şey yok...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun yaşla ne alaksı var. siz 42 yaşına gelmiş biri olarak yolda 2 tane araba geçecem diye arabanızın parçalarını söken, söktüren biri olarak şunu söyleyim ben bu yaşımda bu hataya düşmem. sizin tabirinizi kullanacağım biraz. bu yaşta bir araba geçip kendinizi tatmin edecek düzeye ulaşmak için koltuk moltuk söküyorsanız ki sökmüşsünüz bunada söyleyecek birşey yok... bi araça binmekle aracın motor aksamını anlayabildiğinizden bahsediyorsunuz. şu kadar araca bindim falan diye... soruyorum kaç tanesinin test verilerini incelediniz, hepsini geçtim kaç tanesinin kapunu açıpta motoru incelediniz. demekki direksiyona oturmakla bu bilgiler edinilemiyormus. lütfen yazınızdaki hatanızı düzeltiniz. yoksa insanlar böyle anlarlar. birde ben bu cümleyi anlamadım tam olarak "bu yaşta amerikanlar hakkında bu kadar bilgiye sahipseniz söyleyecek bir şey yok benim yaşım 42 binmediğim araç kalmadı demek ki bir yanlışlık var ....." burda benim amerikalılar hakkındaki bilgimden bahsederken kendiniz için binmediğim araç yok diyorsunuz ne alaka. ben amerikalılara mı biniyorum yada amerikalılar araba mı?

42 yaşına gelmiş ve küçük araçları sevmeyen biri iseniz size tavsiyem kendinize bi MONSTER alın. böylelikle birilerini gecebilmek için araçtan parça sökmenize gerek kalmaz direk ezersinzi rakibi olur biter.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii ki bahsettiğimiz araçlar özel araçlar vectra gt a olmasaydı gönlümdeki araç vtec ti. pug vectra b bunlar özel araçlar değerini bilmek gerek benim her zaman söylediğim şudur bir american motor

bunların özel araçlar olduğunu söylüyorsunuz. peki soruyorum madem bu kadar özeller neden piyasada zibil gibiler. ;) ayrıca bu saydığınız motorların amerikan motorlarıyla ne alakası var. ben mi yanlış biliyorum acaba :confused: opeller her ne kadar GM grubuna dahil olsalarda alman teknolojisi kullanıyorlar, vtec zaten uzak doğu, pug'lara ait motorlarda bildiğim kadarı ile avrupada üretiliyor...