Ve Lpg'deki ilk depo bitti..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar lpg deki ilk depoyu bu sabah bitirdim sonuc nazar deymesin mukemmel diyebiirim hatta mukemmel otesi..
Shell otogazdan 85 tl ye depoyu fulledim 35 litre civari yaptigim km 447 istanbul ici 100%30 sehir ici trafik hali gerisi akici cevre yollari e5 ve tem yaklasik kmde 19 kurusluk bir tuketim ben sonuna kadar tatmin oldum simdi sehirdisinda kac km giderim 500km gorucem herhalde bu arada 6.3 l ortalama ve 47 km hiz ortalamam var..taktiracak arkadaslara tek kelime hic dusunmeyin..

efsanesamsunluu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ve Lpg'deki ilk depo bitti..

Gerçekten çok iyi veriler. Aracınıza hangi marka kit taktırdınız acaba?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Landi renzo evo YAGLAMASIZ:)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sistemleri farklı mı değil mi bilmiyorum ama arkadaşım da 2013 full paket 1.6 otomatik vites astra h kasa hb var nisan gibi aldı haziran gibi lpg taktırdı sıkıntı yok onda da gayet memnun bilhassa benzinden sonra memnun kalmamak abest olur sanırım.umarım taktıranlar memnun kalırlar onunkisi de yanılmıyorsam atiker Erzurum'da Tulu'ya taktırmıştı Erz'dekiler bilir bu senin araca daha uyumlu demişler ama dediğim gibi tam emin değilim fakat atiker diye kaldı aklımda.size de tekrardan hayırlı olsun

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
sistemleri farklı mı değil mi bilmiyorum ama arkadaşım da 2013 full paket 1.6 otomatik vites astra h kasa hb var nisan gibi aldı haziran gibi lpg taktırdı sıkıntı yok onda da gayet memnun bilhassa benzinden sonra memnun kalmamak abest olur sanırım.umarım taktıranlar memnun kalırlar onunkisi de yanılmıyorsam atiker Erzurum'da Tulu'ya taktırmıştı Erz'dekiler bilir bu senin araca daha uyumlu demişler ama dediğim gibi tam emin değilim fakat atiker diye kaldı aklımda.size de tekrardan hayırlı olsun

Tesekkur ederim opele landi veya prins gerisi bos atiker falan aman diyim millet ucuz diye taktirip 1 yil snra lpg ustlatiyla ahpap oluyorlar o opele atiker diyen udta veya kisi kimse saglam ufurmus bn sahsen tavsiye etmiyorum ve ayrica astra j ya ilk defa atiker taktiran sizden duydum hayirli olur ins herkese

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Tesekkur ederim opele landi veya prins gerisi bos atiker falan aman diyim millet ucuz diye taktirip 1 yil snra lpg ustlatiyla ahpap oluyorlar o opele atiker diyen udta veya kisi kimse saglam ufurmus bn sahsen tavsiye etmiyorum ve ayrica astra j ya ilk defa atiker taktiran sizden duydum hayirli olur ins herkese

Karmaşık duygular içerisindeyken istemeden ben de çok yapıyorum ama keşke anlayıp dinlemeden (ya da sakinleşmeden) insanların arkasından bu kadar rahat konuşmasak.

Tulu A.ş. benim sahiplerini çok yakından tanıdığım ve sık sık ziyaret ettiğim bir şirkettir. Ustalık ve işçilik konusunda (özellikle son dönemde çeşitli ustalar işten ayrıldıktan sonra) çok profesyonel olduklarını söyleyemem ama mevcut elemanlar şirkete yeni bir OPEL gittiğinde mutlaka anlaşmalı marka olan Landirenzo'yu öneriyorlar. şayet müşteri daha uygun bir kit ararsa bu sefer (uyumluysa) ATİKER tavsiye ediliyor. Yeni araçlara yapılan uygulamaların çok yüksek oranı Prins, BRC, LandiRenzo gibi üstün markalardan oluşuyor. Hatta bir kaç 1.4T Astra'ya yağlamalı sistem uygulandığına da şahit oldum.

Bir diğer husus, ATİKER uygulaması astra J'ye değil,  H kasaya yapılmış. Kesinlikle Landirenzo doğru seçim olurdu ama fiyatından dolayı müşteri mi ATİKER talep etti ya da fiyat açısından  en uygun ifadesi kullanıldı bunu bilemiyoruz. Konu H kasa bile olsa gerçekten uyum sağlamasına rağmen Atiker için ''En uyumlu'' ifadesi kullanılmışsa (bilmemekle birlikte, pek sanmıyorum) çok yanlış bir ifade olmuş olur ama dediğim gibi anlayıp öğrenmek lazım.

Umarım kırılmazsınız sadece bildiğim bir konuyu belirtmek istedim :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet h kasaya uygulandı yazdığım gibi pek hatırlamıyorum markayı sadece arkadaşımda siz gibi memnundu diye belirtmek istedim

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 3. depomu bitirdim ustalar 3 depo bitirince kontrole gelin demişti bu hafta kontrole gitcem bi sonraki hafta ortalama 3.000 km uzun yola çıkcam gidiş dönüş ne kadar kaç depo yakıt yaktığımı kaç km hızla gittiğimi paylaşcam dönüşümde

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Karmaşık duygular içerisindeyken istemeden ben de çok yapıyorum ama keşke anlayıp dinlemeden (ya da sakinleşmeden) insanların arkasından bu kadar rahat konuşmasak.

Tulu A.ş. benim sahiplerini çok yakından tanıdığım ve sık sık ziyaret ettiğim bir şirkettir. Ustalık ve işçilik konusunda (özellikle son dönemde çeşitli ustalar işten ayrıldıktan sonra) çok profesyonel olduklarını söyleyemem ama mevcut elemanlar şirkete yeni bir OPEL gittiğinde mutlaka anlaşmalı marka olan Landirenzo'yu öneriyorlar. şayet müşteri daha uygun bir kit ararsa bu sefer (uyumluysa) ATİKER tavsiye ediliyor. Yeni araçlara yapılan uygulamaların çok yüksek oranı Prins, BRC, LandiRenzo gibi üstün markalardan oluşuyor. Hatta bir kaç 1.4T Astra'ya yağlamalı sistem uygulandığına da şahit oldum.

Bir diğer husus, ATİKER uygulaması astra J'ye değil,  H kasaya yapılmış. Kesinlikle Landirenzo doğru seçim olurdu ama fiyatından dolayı müşteri mi ATİKER talep etti ya da fiyat açısından  en uygun ifadesi kullanıldı bunu bilemiyoruz. Konu H kasa bile olsa gerçekten uyum sağlamasına rağmen Atiker için ''En uyumlu'' ifadesi kullanılmışsa (bilmemekle birlikte, pek sanmıyorum) çok yanlış bir ifade olmuş olur ama dediğim gibi anlayıp öğrenmek lazım.

Umarım kırılmazsınız sadece bildiğim bir konuyu belirtmek istedim :)

Tabıkı dostum yazmana bıle gerek yok buarada bır kardeslık var herkes bırseylerını saygı cercevesınde paylaşıyor saygı duyuyorum..Aslında atıker mevzusunuda surdan bılıyorum tamam kotu degıl ama ıyı oldgunuda duymadım cok arıza verıyor map senseru enjektörler hatta iş yerimden ıkı arkadaş ıkısıde 2012 model focus ve leon yapmayın etmeyın dememe aldırış etmeden atıker uygulattıklar hemde Marmara bölge bayılıgı olan bıryere herneyse cok degıl 6 ay ıcınde leondakı kıt komple degıstı focusta sureklı cok yakıyor ve arıza ısıgı yakıyor sıkaytlerı ıle servıse gıdıp gelıyrdu arabayı sattı sımdı gercı ama cok pısman olmuşlardı ve hatta yazmıştım lpgyı taktırırken prınsın muhendıslerı vardı kendı araçlarına lpg ayarlaması yaptıryorlardı 1 saate yakın lafladık kesınlıkle opele İtalyan bır kıt dedı bütçe ısı dedı oda prıns pahalı ama olmassa kesınlıkle landı dedı enıne boyuna bırcok konudan  bahsettı..Yanı aslında yanlış anlaşılmış olabaılrım bu konuda beım landıyı tercıh etmemın ılk sebebı herkesın kullnıp memnun kalması ve atıker hakkında duyduklarımdan ve gorduklerımden sonra kimseye tavsıye etmıyorum kendımce..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OZAN ERDEM link' Alıntı:
Bende 3. depomu bitirdim ustalar 3 depo bitirince kontrole gelin demişti bu hafta kontrole gitcem bi sonraki hafta ortalama 3.000 km uzun yola çıkcam gidiş dönüş ne kadar kaç depo yakıt yaktığımı kaç km hızla gittiğimi paylaşcam dönüşümde

Iyı olur hem bıryerde toplanmış olur verıler hem taktırmak ısteyenlere ornek teskıl eder