Vdo Dayton CD 773 CD Mp3 Çalar Astra G üzerinde

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, uzun zamandır bekllediğim ara kablosunun gelmesiyle birlikte Opel içiin üretilmiş olan VDO Dayton CD 773 marka MP^3 playeri bu gün Astrama taktım. bir kaç eksikle birlikte çok müthiş bir sistem oluştu. Artı ve eksilerini yazayım.

öncelikle radyo antenini takmayı unuttum. bu benim hatam.

eksi olarak konsolda teybin kenarlarında boşluklar kaldı. oraları doldurmak için fiber malzemeden çerçeve yaptırmayı düşünüyorum. zaten kendi çerçevesini beğenmedim.

artıları:

ses çok kaliteli
ses ayar menüsü çok zengin
bilgi ekranına görüntü veriyor. ayrıca kendi ekranı da var.
direksiyon kumanda kontrollerim çalışıyor.
kontağa uyumlu.

hem orjinal teybim olsun hem mp3 çalarım olsun diyen astra g ve vectra b kullanıcılarına şiddetle öneririm

015nt.jpg

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun sami abi artık bizide düşünürsün. kaça geldi bu

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim ahmetçiğim. ebay.de sitesinden 140 euroya almış arkadaşa getirtmiştim. ama eleman zam yapmış. şu an 170 euro görünüyor. avrupa birliğine kargosu 20 euro türkiyeye ne kadar bilmem. şu an oldukça pahalı yani. navishop24 diye kullanıcı. opel için ses görüntü ve navigasyon sistemleri satıyor. dükkanını inceledim opel için pioneer blaupunkt kenwood jvc gibi tüm teyplerin direksiyon kumnda aparatı var.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsunn ama ben tipini beğenmedim cdr 500 gibi olsaydı keşke

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avantajlari gerçekten iyi. ekran direksiyon kumandasi ve ses kalitesinin iyi olması harika.
bunu ebayde flan baya bakmiştim. ama nedense bana kamasonic, minton markalar gibi bir tasarım andiriyor.
Yanlış anlama bu sadece kendi fikrim. belki fotodan oyle anlaşiliyordur. ama şahsi fikrim boyle.

kendi çerçevesini çikarip tam oaya gore yaptirmaniz çok degistirecektir. ve çok daha güzel oalcaktir..

hayırlı ugurlu olsun..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
teşekkürler. foto cep tel ile çekildiği ve montaj tam olmadığı için öyle görünüyor. teybin byutları cdr500e yakın. biraz daha dışarı çıksa boşluk da kalmayacak. tasarım olarak diğer modellere pek benzemiyor. teybin bir karizması var yani. özellikle diğer modellerde bulunmayan opel sarısı menüler uyumun olduğunu hemen anlatıyor

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ekran rengi çok iyi olmuş. ve aynı ekranın yukarda da çıkması ayrı güzellik katmış bencede..
teyp biraz asagida kaliyor. sürüş sirasinda yukardakşi ekran daha kolay gozukuyor.
ben pioneerde bazen zorlaniyorum..