Vay arkadaş bu ne böyle

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar şişmiş durumda. 2-3 yaşında boyasız araçlara sıfıra yakın fiyat isteniyor. temiz olup 10-15 yaşındaki araçlara 23-25 isteniyor. Birçok kişi istesede satıldığını düşünmüyorum. Gerçek fiyatlar bunlar değil.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fiyatlar şişmiş durumda. 2-3 yaşında boyasız araçlara sıfıra yakın fiyat isteniyor. temiz olup 10-15 yaşındaki araçlara 23-25 isteniyor. Birçok kişi istesede satıldığını düşünmüyorum. Gerçek fiyatlar bunlar değil.

Olması da mümkün değil Arif göz var nizam var misali ben ilk gördüğüm de oha dedim. O kadar da değil. Ya millet hoca hesabı yoğurt çalıyor ya tutarsa misali. Hadi 1-2 bin neyse de 4-5 binlik farklar bence uçuk rakamlar.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah kardeşim benim daha güzelleri daha iyisi senin olur inşallah. Kendileri biraz yaşlı :D

Eyvallah abi sağolasın. Yaşını göstermiyor ama iyi bakmışsın:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Piyasa allak bullak, resmen kör tuttuğu öpüyor durumunda. Bizim 15.000-16.000 TL istediğimiz full donanıma sahip (klima,ABS, airbag, yol bilgisayarı gibi) araçlar gerçekten yok pahasına gidiyor, elin oğlu aynı model, hiçbir donanımı olmayan kuş serisi araçlara bizimkilerden daha fazla fiyat istiyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Piyasa allak bullak, resmen kör tuttuğu öpüyor durumunda. Bizim 15.000-16.000 TL istediğimiz full donanıma sahip (klima,ABS, airbag, yol bilgisayarı gibi) araçlar gerçekten yok pahasına gidiyor, elin oğlu aynı model, hiçbir donanımı olmayan kuş serisi araçlara bizimkilerden daha fazla fiyat istiyor.

Abi gerçekten bizim araçların ederi nedir ki?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi gerçekten bizim araçların ederi nedir ki?

Mal müşteriye satılır derler. Ben 15.000 TL den aşağısını pek düşünmüyorum, daha pahalısını isteyenler gitsin Toros veya Kartal alsın :maden:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mal müşteriye satılır derler. Ben 15.000 TL den aşağısını pek düşünmüyorum, daha pahalısını isteyenler gitsin Toros veya Kartal alsın :maden:

Şimdi abi konuyu açtığım da benimde aklımda olan rakam böyle bir şeydi. Makul bir rakam sanki. Kısmet bakalım uzun zamandır araba otopark da yatıyor bugün bir kaç km kadar dolaştım ama maşallah yağ gibi akıyor. Orasından burasından ses seda yok sadece canımı sıkan şu kapıların adam gibi açılmaması .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Marşı yeniledikten sonra (ustanın dediğine göre güya şimdiye kadar hiç işlem görmemiş) arabanın marş süresi kısaldı, lastikler yenilendikten sonra araba ip gibi gider oldu. İzmir'deki meşhur ön düzencilerinden birisi jantlar için eğri demişti, Çankırı'da lastik işi yapan bir akrabam var, onun dükkanında jantları kontrol ettik, jantlar sapa sağlam çıktı, bozuk olan ömrünü tamamlayan lastiklermiş.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Marşı yeniledikten sonra (ustanın dediğine göre güya şimdiye kadar hiç işlem görmemiş) arabanın marş süresi kısaldı, lastikler yenilendikten sonra araba ip gibi gider oldu. İzmir'deki meşhur ön düzencilerinden birisi jantlar için eğri demişti, Çankırı'da lastik işi yapan bir akrabam var, onun dükkanında jantları kontrol ettik, jantlar sapa sağlam çıktı, bozuk olan ömrünü tamamlayan lastiklermiş.

Abi benim de aklım da olan iki eksik var birinci tavan sarktı diğeri de şu kapı başka da işim kalmadı aslında. Birde koltuk kılıflarını yenileyim diyorum güneş baya canına okudu özellikle ön iki koltuk kılıfı çürüdü.