Vay arkadaş bu ne böyle

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracımı satalı çok oldu ama satmaya karar vermemde ustam etkili olmuştu.bu araba en fazla bir sene sonra motor ister haberin olsun diyince 12 bin tl lik araca 4 bine motor yaptırsam yine 12 ye satacağım dam araç direk 8 bine düşüyor diye satayım dedim. kazası boyası olmayan ender vectra b ler den di. neyse aracı 13 e satmıştım o zaman. sonra gidip şimdiki aracım astra g yi aldım. suan piyasaya bakıyorum da benim vectra nin yanına yaklasamayacak 250 bin km üzerinde kmlerde eşşek niyetine binilmiş vectra lar 18-19 civarında fiyat etiketine sahip. Önceki aracı şu piyasada motor yaptırıp satmış dahi olsam zarar etmeyecektim :)
millet şahine 12-13 yazıyor. ben bu fiyata 2.0 vectra cd verdim yahu. torpido sogutmasından klima 4 teker disk fren 136 hp lik şuanda bile kasası eski durmayan dolu araç.
milletin malı altın olmuş. astra g ye 35 yazan gördüm. kimse kusura bakmasın kendimde astra kullandığım halde bu araç 20-23 binden fazla etmez. ederi en fulu de olsa bana göre bu.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende bir SW lu olarak aranızdayım ama Biraz üst model. 2005 h z16xep. Bende 27 küsüre aldım subap sorunu çıkardı. lpg sisteminde sorun var bakan yok. galina komple atiker taktıracağım. sitedeki fiyatlar 30 en düşük bakalım kaç para edecek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende bir SW lu olarak aranızdayım ama Biraz üst model. 2005 h z16xep. Bende 27 küsüre aldım subap sorunu çıkardı. lpg sisteminde sorun var bakan yok. galina komple atiker taktıracağım. sitedeki fiyatlar 30 en düşük bakalım kaç para edecek.

Bende de aynı sorun oldu ama komple yenilettim şükür şimdilik LPG ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı sorun oldu ama komple yenilettim şükür şimdilik LPG ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Lpg de aşırı bir tekleme var. p0304 hatası verip motoru korumaya alıyor. pistonu kapatıyor çekişten düşüyor lpgde. inş motorda sorun çıkmaz. Ankarada işin ehli lpg takan yer varmı tanıdığınız bildiğiniz?