Vauxhall Insignia Hatchback

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Vauxhall un internet sitesinde gezinirken VAUXHALL INSIGNIA 5-DOOR HATCHBACK modeli dikkatimi çekti. Ayrıca VAUXHALL INSIGNIA 4-DOOR SALOON diye bir model de mevcut.
Türkiye'de satılan insignialar da mı 5 kapı diye geçiyor, yoksa klasik sedan mı? Hiç dikkat etmemiştim daha önce.

Link: http://www.vauxhall.co.uk/vehicles/vauxhall-range/cars/insignia-5-door/overview.html

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vauxhall Insignia Hatchback

Türkiyedekiler klasik sedan ingiltere 4 kapı olarak geçenler. 5 kapı dediği aslında HB insignia, görsel olarak sedan ile arasında çok bir fark yok arkada silecek var ve arka cam nispeten biraz daha yatık, ancak bagaj kapağı arka cam ile beraber açılıyor buda sedanla arasındaki en büyük fark. Aslında buda bagajı yüklemeyi kolaylaştırıyor. Bildiğim kadarı ile Türkiye'ye sadece özel siparişle geliyor diye biliyorum ama genede emin değilim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Türkiyedekiler klasik sedan ingiltere 4 kapı olarak geçenler. 5 kapı dediği aslında HB insignia, görsel olarak sedan ile arasında çok bir fark yok arkada silecek var ve arka cam nispeten biraz daha yatık, ancak bagaj kapağı arka cam ile beraber açılıyor buda sedanla arasındaki en büyük fark. Aslında buda bagajı yüklemeyi kolaylaştırıyor. Bildiğim kadarı ile Türkiye'ye sadece özel siparişle geliyor diye biliyorum ama genede emin değilim.

Teşekkür ederim.  thnxx

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turkiye'de su an satilan Insignia'lar Notchback (NB)'dir, diger adiyla yukarida da soylendigi gibi 4 door saloon (sedan). TR'de ilk satmaya basladiklarinda hem Hatchback (HB- 5 kapili) hem de NB olarak satiliyordu. Fiyatlari benzer olsa da farkliydi, cok tutulmadigi icin sanirim artik getirmiyorlar. Sahibinden.com da HB insignia'larla karsilasabilirsiniz.

Ayhan41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Vauxhall Insignia Hatchback

Selam benim bir sordum olacak Opel insignia android 4.4.2 car DVDs player aldim ve hic bir dügmesi calismiyo  ne yapmam gerekir yardimci olursaniz sevinirim dokunmatik hersey oluyo