Vanalı egzoz

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filtreden beklediğim sesi alamadım :) vanalı egzoz yapayım dedim bari filtre sesi emme manifoldu ile alaklı bi durummuş,Başka arabaların emme manifoldlarından hangileri astraya uyar acaba saçma bi soru ama :) filtre sesinin çözümüde itb takmak sanırım ki itbde pahalı sanırsam. Şimdi vanalıyı son susturucudan önce takayım dedim hem geri basınç fazla düşmez ama ses konusunda şüpheliyim. ortaya taksak geri basınç düşermi? ses nasl olur ortadayken vanalı ve saçma sapanmı çıkar? Sizce nereye takılmalı vanalı? https://www.youtube.com/watch?v=on_yLYyaBCM ya ortaya takıcam yd ortadan sonraya.bu ses hoşuma gitti ama diğerleri bunun gibi çıkmıyo aynı araçların vanalı sesleri. Yol gösterirseniz sevinirim :) aracına takanlar video paylaşırsa nereye taktıklarıda dahl aydınlanmış olurum bende :) araç astra h 115 hp benzinli.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orta susturudan sonraya koyayım dedim ama ozaman brz fazla çıkmaz glb bu videodaki orta susturucuya takılmış gb sanki

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bi elemanın Corsa 1.2 ile hava filtre denemesi gayet güzel ses vermişti onun da aracının motor kodu XER olarak bitiyordu. Vanalıdan adam gibi ses almak istiyorsanız urfada bir usta var 350 liraya el yapımı headers üretiyor, onunla beraber iyi bir ses alabilirsiniz, headers olmadan çok cılız ses veriyor ecotec motorlar + olarak son susturucuya yakın bir konuma takılacaksa kat iptali de gerek.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bi elemanın Corsa 1.2 ile hava filtre denemesi gayet güzel ses vermişti onun da aracının motor kodu XER olarak bitiyordu. Vanalıdan adam gibi ses almak istiyorsanız urfada bir usta var 350 liraya el yapımı headers üretiyor, onunla beraber iyi bir ses alabilirsiniz, headers olmadan çok cılız ses veriyor ecotec motorlar + olarak son susturucuya yakın bir konuma takılacaksa kat iptali de gerek.
1.0 ve 1.2 corsalardan iyi ses çıkıyo çünkü :) neyse ilk ortayı söktürürüm aşırı olursa ses ortayı takar sondan önceyi kestirip söktürürüm denerim 2-3 şey 1 ini yapcam illa 15 gün sonra muayene var ondan elim kolum bağlı heveslendimde beklicem mecbur :)