Vanalı egsoz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar. Vectra B aracıma vanalı egsoz taktırmak istiyorum. Bi arkadaşımda var vanalı egsoz 106 Gti ından söktü. Gayet tatlı bi sesi vardı ,Sivastaki 106lar arasında en iyi sesi o veriyordu diye düşünüyorum ben. Egsozunu şuanda satıyor kendisi. Fiyatları hakkında pek bi bilgiye sahip değilim. Komple kablosu felan 250 lira istiyor. Adana el yapımı dedi. Sizin görüşünüzü almak istiyorum. 250 lira çok mu bu egsoza? Yoksa kaçırmadan direk alıyımmı dersiniz? Alma diyorsanızda önerebileceğiniz bi egsoz ve alacağım bi yer tavsiye edermisiniz? Şimdiden teşekkürler herkese...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat bana biraz çok gibi geldi...farkı nedir bilmiyorum ama burda duyduğum adana yapıyorlarmış ne derece dogru 150 tl falan diye rakamlar duydum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu ürün yasal bir şey midir?

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim abi; Valla o fiyatlarda ise arkadaş bize dost kazığı atmaya çalışıyor sanırım. :(

Savaş abi; Orta susturucu yerine takılıyorlar bunu. Sen kumandayla açıp kapatabiliyorsun. Yasal değil fakat kapatabildiğin için trafik çevirmelerinde felan sorun yaşamıyosun. :)

Nadir abi; Evet abicim senin paylaştığın konudaki gibi birşey.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Alican kişisel fikrim bence gerek dahi yok :) şahsen ben böyle bir ürün taktırmam :) sessizlik ve etrafı rahatsız etmemek gerek ;)

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi bende zaten rahatsızlık vermemek için almayı düşünüyorum :D Diğer türlü egsoz taktırsam sürekli açık olacak ve ister istemez rahatsızlık vereceğim. Ama bunu taktırırsam yerine göre davranırım ,her ortama uyarım diye düşünüyorum. :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi bende zaten rahatsızlık vermemek için almayı düşünüyorum :D Diğer türlü egsoz taktırsam sürekli açık olacak ve ister istemez rahatsızlık vereceğim. Ama bunu taktırırsam yerine göre davranırım ,her ortama uyarım diye düşünüyorum. :)

Eğer çok istiyor isen al derim o zaman. Ama fiyat konusunda araştırma yap.Malum ülkemizde işlerin ne şekilde yürüdüğü belli. ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araştır bakalım Alican bizim Adana da sıkı tanıdıklar var. Olmaz ise onlar da sorar bir bilgi alırız yada adres ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...