Van ya da Ağrı da da önerebileceğiniz lpg ustası ?

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim lpg nin 10 bin bakımından sonra yakıt değerleri inanılmaz biçimde arttı, eski filtrelerle 400 km yi deviren araba 300 km de bitiriyor yakıtı.Kısacası ayarını yapamadılar, 3 kez gösterdim ama nafile...İşim gereği arabayı sürekli kullanmak zorundayım beni maddi olarak çok zorlamaya başladı, hepsi bir tarafa arabamdan soğudum :( Okula git gel derdi olmasa satacam o derecede çok yakıyor :mad:

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah bey...tam olarak nerdesiniz van mı ağrımı...vanda tanıdığım bir lpg ustası var....işinizi halledebilecek birisi...isterseniz yönlendirebilirim....

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur

emrah bey...tam olarak nerdesiniz van mı ağrımı...vanda tanıdığım bir lpg ustası var....işinizi halledebilecek birisi...isterseniz yönlendirebilirim....

Ağrı'nın Patnos ilçesindeyim ama burda lpg den anlayan usta yok. Ağrı 80 km, Van 150 km, Van a yolum düşer hocam yönlendirirseniz sevinirim

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah kardeş vanın erçiş tarafından girişte sanayiyi az çok biliyorsunuzdur.. sanayiyi geçince et balık kurumu vardı...onun tam karşısında yol kenarında TANCAN oto lpg vardır...çok iyi tanıdığımdır..Ustanın ismi Bilal...eğerki hala aynı yerindeyse rahat bulabilirsin..orda değillerse mutlaka sanayiye taşınmışlardır...sanayide sorarsanız mutlaka tarif ederler....gideceğiniz zaman telefon numarasıda veririm...

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkür ederim

emrah kardeş vanın erçiş tarafından girişte sanayiyi az çok biliyorsunuzdur.. sanayiyi geçince et balık kurumu vardı...onun tam karşısında yol kenarında TANCAN oto lpg vardır...çok iyi tanıdığımdır..Ustanın ismi Bilal...eğerki hala aynı yerindeyse rahat bulabilirsin..orda değillerse mutlaka sanayiye taşınmışlardır...sanayide sorarsanız mutlaka tarif ederler....gideceğiniz zaman telefon numarasıda veririm...

Hocam 1 2 aya illaki yolum düşer Van'a siz özelden yazarsanız numarayı çok makbule geçer, numara olduktan sonra her türlü bulunur dükkan :))

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 1 2 aya illaki yolum düşer Van'a siz özelden yazarsanız numarayı çok makbule geçer, numara olduktan sonra her türlü bulunur dükkan :))

hocam bende patnostayım benimde opel astra j var fakat lpg taktırmadım şimdilik benzinle boğuşuyorum.vana sordum 2000tl demişlerdi landirenzoya.lpgnin ustası çok önemli.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ağrı da fatih usta var yarın arayın numarasını verelim

TLGa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
10sindirgiliyiz.tr.gg
Ağrı merkezdeki servise gitmeyin oranın ustası iyi değil ben ağrıdayken serkan ustaya gidiyordum lpg bakarmı bilmem ama motor indirdi taktı iyidir

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için teşekkürler

hocam bende patnostayım benimde opel astra j var fakat lpg taktırmadım şimdilik benzinle boğuşuyorum.vana sordum 2000tl demişlerdi landirenzoya.lpgnin ustası çok önemli.

Valla hocam benzinle sürüş keyfi başka ama, tabi dizel favorim :))

Deneyimlerim bana şunu gösterdi ki bu civarda işinin ehli insanı bulmak çok zor, orjinal yedek parça olayı zaten yok, burda el üstünde tutulan ustayı batıya götür kepenk indirir. Burda mümkün olduğunca kurcalatmayacaksın arabanı, gittiğinde özel bir opel servisiyle anlaşır yaptırırsın, pahalıysa da için rahat olur.Lpg enjektörüm tıkalı açmayı bilmiyorlar, değiştirecem zavoli parça yok, benzinle gezecem para yok :D