Valeye araba teslim etmek...

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cuma günü iftar için restauranta gittik.Restaurant valesi arabayı park etmek için götürdü.Neyse iftarımız yaptık,çıktık arabayı bekliyoruz gelen giden yok sonunda arabayı park eden vale yanıma geldi ve arabanın farlarını açık bırakmışlar zaten değişmesi gereken akümde bitmiş.Araba çalışmıyor.Ben kızdım tabiki ama yapıcak bişey yok olan olmuş.Arabayı restaurantın kapalı garajında bırakarak eve taksiyle döndüm.Taksi parasınıda restaurantdan aldım.:mad:Ertesi gün oraya ustamı götürüp çalıştırdık.Sonrada tabi yeni akü aldım...

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam akşam uğraşasım gelmdi.Sokaktan daha güvenli yerdeydi araba :D

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur böyle şeyler ya. İnsanlık hali. Daha beteri olmamış Allah'tan

haklısın ztn olan olmuş yapcak birşeyde yok...dönüş taksi parasınıda almak lazımdı ama neyse :kop:
yek kötü yanı ertesi gün olan tavan kaplama programımım bir hafta sonraya sarktı :) onun parasını aküye verdim :p

lazkoqat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gene sansszılık gecen sene bir arkadasım ile bir restorana gittikk.. 205 gtı 1,9 u vardı valeye verdikk.. bir sess yaa dedıı bu benım arabanın sesıı dediii.. bende diyorum kii tek 205 senınki mii 2 dk sonra gene 2 dk sonra gene 2 dks ornaa gene offff dedii cama bir cıktık adam sahil yolunca gazlıyor bogazdaa.. yuh dedık birr gittik araba yanıyorr.. nasil sıkıstırmıssaa. artık. :)) sonraa bir daha vermedııı hıc bir valeye + adamın yedigi tokatta cabası

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
otoparkta uyuz oluyorum abi ne zaman gelcen ne zaman gelcen akşam desem turlayacak adım gibi biliyom hemen geliyorum diyorum