Vakitten Çirkin Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allahın belaları..Beter olsunlar..Nefret ettiğim bir gazete? (çizgi roman bile olamaz da) Vakit..Umarım bu salak gazetenin de bir gün vakti gelir....Bunlar müslümansa,ben din değiştirmeye razıyım..

emrekadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasta insanların arkasından atıp tutmak hangi vicdana sığıyor? Dinimizin neresinde var niyet okumak? Maşallah vakit yazarları ve onlar gibiler amma niyet okuma meraklısı. Bu kadın sayesinde binlerce kız çocuğumuz eğitim gördü, binlerce öğrenci yardım aldı ve ülkelerine faydalı insanlar olarak yetiştiler. Ammaaaaaa, vakit yazarlarına kalsa o çocukları eğitme, dedesi yaşındaki sapıklarla kuma olarak evlendir. Bunlar gibiler sözüm ona benden daha müslüman. Yazıklar olsun ya...

kesinlikle katılıyorum..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar insanların başına birşekilde gelen iyi yada kötü herşeyi allah a itaf ettikleri için konuyu nereye taşımışlar yobazlar, yani bak başörtüsüyle uğraştı, allahda onun saçlarını döküp örtüye muhtaç ederek cezalandırdı...

e iyide cezayı bu dünyada çekeceksek ahiretin ne anlamı var kendini daha müslüman sanan vakit yazarları???????????

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumsuz..

Allah CC. en doğrusunu görüyor biliyor. daha beterini kendilerine yaşatsın..

akrep303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasta insanların arkasından atıp tutmak hangi vicdana sığıyor? Dinimizin neresinde var niyet okumak? Maşallah vakit yazarları ve onlar gibiler amma niyet okuma meraklısı. Bu kadın sayesinde binlerce kız çocuğumuz eğitim gördü, binlerce öğrenci yardım aldı ve ülkelerine faydalı insanlar olarak yetiştiler. Ammaaaaaa, vakit yazarlarına kalsa o çocukları eğitme, dedesi yaşındaki sapıklarla kuma olarak evlendir. Bunlar gibiler sözüm ona benden daha müslüman. Yazıklar olsun ya...

aynen kardeşim katıylıyorum +999999999999999999999999999999999999999

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne bekliyordunuz,kafa aynı,fiziksel olarak kafatasını delip içine çağdaşlık zerk etseniz bile örümcek bağlamış bir kere almaz....Geçimi bundan,bırakamaz.....Sonuç olarak tek çaresi tüm insanların çağdaş bir eğitim alması,bunu da sağlayacak devletimiz.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu cemaat ve derneklerin verdiği burslara bir bakın isterseniz birisi muhafazakar diğeride çağdaş yaşam adı altında faaliyet gösteriyor ama ikiside başka şeylerin peşinde. çok yakından tanıdığım ve gerçekten bursa ihtiyacı olan iki kişi için çalmadığım kapı kalmadı.sonuç (0) ikiside sadece göstermelik birkaç ihtiyaç sahibini araya katıp onlara burs veriyorlar ama asıl işleri başka. eğitimle çağdaşlıkla alakaları yok.

bende bu yoruma katılıyorum

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkan Saylan'a özel olarak şoförlük yaptım!!! İpsalada yaptırdığı bir okulun açılışına gittik.Oradaki köy halkını görmeniz gerekiyordu.ben bile sadece şoför olarak orada bulunmam köylünün gözünde sanki inanılmaz bir mertebedeydim.oradaki çocukların okullarına nasıl baktıklarını görseniz gözleriniz dolardı.Tüm günümü Türkan hanımla beraber geçirdim saatlerce yolculuk yaptık inanılmaz bir cumhuriyet ve laiklik anlayışı var.Kimsenin başındaki örtüyle ilgilenmiyor !!! Eğitim ve Öğretim onun için en kutsal varlık olarak benimsemiş artık.Benim ailem de kapalı ama böle iğrenç bir gazete insanları çok kötü bir şekilde lanse ediyor,hem kapalıları hem de açık bayanları!!!Okadar saçmaki yazılanlar yok hasta olmuş falan filan...İpsalaya gittiğimiz gün bile kendisi hafiften acı çekiyordu hatta yarı yoldan dönme fikrini bile söledim ama kabul etmedi.Orada beni bekleyenler var ne olursa olsun gidicez dedi.Bu insan sevgisidir vatan sevgisidir cumhuriyet sevgisidir.....Yakın çevremden tanıdığım eski Turizm bakanı Bahattin Yücel bile ergenokandan konuşmaktan korkuyor bizede sarmasınlar diye.Erol Manisalı ise dersime giren gerçekten iyi hocalardan biriydi.Geçen tv de bir öğrencinin sorusu gerçekten harikaydı Eğitimcileri Askerleri bile alıyorsunuz peki sonrasında ne olacak !!! harikaydı bence...Noldu benim dersim boş geçiyor yerine gelen hoca ne kadar uğraşsada dersin kendi hocası gibi olmuyor.Devlet ergenokon adı altında benim eğitim-öğrenim hakkımı sekteye uğratıyor daha ne olsun ki.İnsanları bir oraya bir buraya getirip siz şimdilik suçlu diğilsiniz sadece sorgudasınız denmesi bile berbat birşey olsa gerek......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...