Vakitten Çirkin Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Vakit Gazetesi, kanser tedavisi gören Türkan Saylan'a çirkin bir saldırıda bulundu.
Saldırgan yorum ve haberleriyle tepki çeken Vakit Gazetesi kanser tedavisi gören Türkan Saylan'la ilgili çirkin bir yazıya yer verdi. "Hayatını örtü düşmanlığına adadı" diyen Vakit, kemoterapi gördüğü için saçları dökülen Saylan'a bel altından vurdu.
Gazete birinci sayfadan verdiği başka bir haberinde de Türkan Saylan için “Söverken turp gibiydi” ifadelerini kullanarak çirkin saldırılarını sürdürdü. Haberde, “Sabih Kanadoğlu'na ‘Cumhuriyet Ödülü' veren ve turp gibi sağlıklı görünen ÇYDD Başkanı Türkan Saylan Ergenekon'un 12. Dalgası sebebiyle televizyonlara ağır hasta görüntüsü vermişti” ifadeleri kullanıldı.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasta insanların arkasından atıp tutmak hangi vicdana sığıyor? Dinimizin neresinde var niyet okumak? Maşallah vakit yazarları ve onlar gibiler amma niyet okuma meraklısı. Bu kadın sayesinde binlerce kız çocuğumuz eğitim gördü, binlerce öğrenci yardım aldı ve ülkelerine faydalı insanlar olarak yetiştiler. Ammaaaaaa, vakit yazarlarına kalsa o çocukları eğitme, dedesi yaşındaki sapıklarla kuma olarak evlendir. Bunlar gibiler sözüm ona benden daha müslüman. Yazıklar olsun ya...

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu cemaat ve derneklerin verdiği burslara bir bakın isterseniz birisi muhafazakar diğeride çağdaş yaşam adı altında faaliyet gösteriyor ama ikiside başka şeylerin peşinde. çok yakından tanıdığım ve gerçekten bursa ihtiyacı olan iki kişi için çalmadığım kapı kalmadı.sonuç (0) ikiside sadece göstermelik birkaç ihtiyaç sahibini araya katıp onlara burs veriyorlar ama asıl işleri başka. eğitimle çağdaşlıkla alakaları yok.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tutturmuşlar bi din,allah,kitap.. Sonrada onların üstünden gidip, peşlerinede aklı ermeyen bağnaz gerzekleri takıp bu tip SADECE topluma diil İNSANLIĞA FAYDALI insanlara çamur atma çabasındalar. Bir tek bu kağıt parçasını okuyanlarmı dine yakın,allaha inanan insanlar?

1) Hastalık bu kime ne olacağı bilinmez, özelliklede kanser..

2) O haber diye öne çıkardıkları, ama insanların poposunu silmeyeceği harf salatasıdır; haber değil.

3) Türkan Saylan, insanlığa katkısı sayılamayacak kadar çok olan bir bilim insanıdır, dünyada da kabul görmüş bir profesördür. Bu kağıt parçasının çalışanları Türkan Saylan ' ın kim olduğu hakkında bile en ufak bilgiye sahip olmayan cahillerdir çünkü beyine sahip olmadıkları için bilgi ve bakış açısı kazanma becerileri yoktur. Güneş balçıkla sıvanmaz.

4) Bu adını bile anmayacağım kağıt parçasını sözüm ona yöneten beyin denen organdan yoksun mahluklar, dine yakın olduklarını savunurlar.. Ben hiç bir dinde hastalığa böyle bir yaklaşım olmadığından eminim.. Bu mu onların dine yakınlığı? İnsan olduklarını zaten söylemiyorum ama bari boşa nefes alıpta insanlığa zarar vermesinler..

Bu tip işler yapanlarla aynı gezegen üzerinde dahada vahimi aynı ülke üzerinde bulunuyoruz ya, ona yanıyorum ve AH ATATÜRK AH diyebiliyorum..Yazıklar olsun tepkisi verilmez çünkü o tepki , insana verilir bunu yapanların insan olmadıkları çok açık ve herkes tarafından gayet iyi bilinmekte...

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğitim şart...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Tutturmuşlar bi din,allah,kitap.. Sonrada onların üstünden gidip, peşlerinede aklı ermeyen bağnaz gerzekleri takıp bu tip SADECE topluma diil İNSANLIĞA FAYDALI insanlara çamur atma çabasındalar. Bir tek bu kağıt parçasını okuyanlarmı dine yakın,allaha inanan insanlar?

1) Hastalık bu kime ne olacağı bilinmez, özelliklede kanser..

2) O haber diye öne çıkardıkları, ama insanların poposunu silmeyeceği harf salatasıdır; haber değil.

3) Türkan Saylan, insanlığa katkısı sayılamayacak kadar çok olan bir bilim insanıdır, dünyada da kabul görmüş bir profesördür. Bu kağıt parçasının çalışanları Türkan Saylan ' ın kim olduğu hakkında bile en ufak bilgiye sahip olmayan cahillerdir çünkü beyine sahip olmadıkları için bilgi ve bakış açısı kazanma becerileri yoktur. Güneş balçıkla sıvanmaz.

4) Bu adını bile anmayacağım kağıt parçasını sözüm ona yöneten beyin denen organdan yoksun mahluklar, dine yakın olduklarını savunurlar.. Ben hiç bir dinde hastalığa böyle bir yaklaşım olmadığından eminim.. Bu mu onların dine yakınlığı? İnsan olduklarını zaten söylemiyorum ama bari boşa nefes alıpta insanlığa zarar vermesinler..

Bu tip işler yapanlarla aynı gezegen üzerinde dahada vahimi aynı ülke üzerinde bulunuyoruz ya, ona yanıyorum ve AH ATATÜRK AH diyebiliyorum..Yazıklar olsun tepkisi verilmez çünkü o tepki , insana verilir bunu yapanların insan olmadıkları çok açık ve herkes tarafından gayet iyi bilinmekte...

Gerizekalılar...

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnsanların (her milletten, her dinden, her cinsten) fiziksel görüntüleri+sağlıkları+hayat görüşleri ile dalga geçen dangalaklar önce aynada kendilerine baksınlar. Düşmez kalkmaz bir Allah.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vakit????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...