V6 CDti GTS Vectra :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
V6 CDti GTS Vectra 😊

Peki Astra larda hararet göstergesi yok , bu şekilde aktif hale getirilebilir mi?

Evet , Astra H , Vectra C lerde çalışıyor . Bir çok özellik var .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet , Astra H , Vectra C lerde çalışıyor . Bir çok özellik var .

Çok sordum ama bu konfor ünitesi nedir , nerden bulunur, nasıl bağlanır. Araç üzerinde olup olmadığını nasıl anlarız, Tech 2 ile mi aktif edilir.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaptan gerçekten comfort unit ve interface ile ilgili satın almak istesek nasıl bir yol izlemeliyiz.comfort unit kullanırken orjinal teyp takılı mı olmalı ?multimedya varsa çalışırmı yine de?
pepas ile nasıl bağlantı kurabiliriz bölge distribütörü olduğunu biliyorum.en önemlisi ücretler ne kadar?2.el satan varmı gibi
vectra c2 aracımda geri görüş kamerasını cid ekrandan görebilme müziğimi cid ekran üzerinden çalabilme video izleyebilme işlemleri için hangi modulleri almam gerek ücret ne kadar ödemem gerek.multimedya ekranımı almak isteyen bir arkadaş var satabilirim bu iş için.

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kaptan gerçekten comfort unit ve interface ile ilgili satın almak istesek nasıl bir yol izlemeliyiz.comfort unit kullanırken orjinal teyp takılı mı olmalı ?multimedya varsa çalışırmı yine de?
pepas ile nasıl bağlantı kurabiliriz bölge distribütörü olduğunu biliyorum.en önemlisi ücretler ne kadar?2.el satan varmı gibi
vectra c2 aracımda geri görüş kamerasını cid ekrandan görebilme müziğimi cid ekran üzerinden çalabilme video izleyebilme işlemleri için hangi modulleri almam gerek ücret ne kadar ödemem gerek.multimedya ekranımı almak isteyen bir arkadaş var satabilirim bu iş için.

Maalesef Merkez Türkiye ye satış yapmayacaktır. Türkiye satışını ben yapıyorum .

Pepas için 2. El biraz zor , fiyatlar için güncel Euro kuru ile yarın yazarım .

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yani bu modüller vs gerekli herşey sende mevcutmu kaptan?

Aynen şuan 10 adet CU var . İnterface ise talep üzerine getiriyorum [emoji1303]

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece cu ne kadar mesela sakıncası yoksa sorabilirmiyim çok merak ediyorum gerçekten