V kayışı

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Òncelikle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Değerli forum üyeleri bugun aracımla 700 km kadar bir yol yaptıktan sonra v kayışını şu şekilde gördüm normalmidir değiseli çok olmadı yeni daha

20210721_19322626559691b8a2f772.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Gördüğüm kadarıyla kayış üst kısmı aşınma yapmış ve oraları da iyice açılmış tabi bu fotoğrafta parlamıyorsa

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gördüğüm kadarıyla kayış üst kısmı aşınma yapmış ve oraları da iyice açılmış tabi bu fotoğrafta parlamıyorsa
Daha yeni degişti klimayı açtığımda kasnakların ordan zırıltı şeklinde ses geliyor arabanın disindan duyuluyor sadece onunla ilgisi varmıdır

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha yeni degişti klimayı açtığımda kasnakların ordan zırıltı şeklinde ses geliyor arabanın disindan duyuluyor sadece onunla ilgisi varmıdır
Hocam v kayışı ile birlikte rulmanlarda değişti mi ? Rulman değişmediyse ses yapar. Şayet beklemiş raf ömrü dolmuş kayış taktılarsa sıcak soğuk değişimiyle kendini bırakıyor. Ama bir yere de sürtmüş olabilir çalışırken iyice kontrol etmek lazım.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam v kayışı ile birlikte rulmanlarda değişti mi ? Rulman değişmediyse ses yapar. Şayet beklemiş raf ömrü dolmuş kayış taktılarsa sıcak soğuk değişimiyle kendini bırakıyor. Ama bir yere de sürtmüş olabilir çalışırken iyice kontrol etmek lazım.
Anladim tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg ve Kaan.