V kayışı kontrolü

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, dün aracın amortisörünü değiştirirken, genel birde kontrol yaptırdım. V kayışının içinde çok fazla çatlak olduğu tespit edildi. Kayışı çıkardığımızda resmen kopması an meselesiymiş. Bazı yerlerde boydan boya çatlak var. V kayışı, gergisi ve rulmanı 1.5 yıl önce değiştirilmişti oysa. Üstünden çıkan kayışın markası bile okunmuyordu. Usta kayışın rafta çok beklemesinden de kaynaklı olabileceğini söyledi. Hemen gates marka gayet kaliteli kayış takıldı. Aracı bakıma götürdüğünüzde muhakkak kontrol ettirin ustalar çoğu zaman yoğunluktan vs. Atlıyorlar. 100 liralık parça bir sürü masraf çıkarmasın.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kayışlar mutlak gm olmalı diğerlerinde sorun çıkabiliyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Imkan dahilinde continental de takılabilir biraz daha uygun

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam, Conti ve bosch da vardı ama ben özellikle gates istedim. Gatesin bugüne kadar bir sürü kayışını kullandım. Gerçekten kayış işinde gayet iyi. Bildiğim marka olduğu için aldım. Keşke gm alabilsek ama fiyatı en az 3 katı :)

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam, Conti ve bosch da vardı ama ben özellikle gates istedim. Gatesin bugüne kadar bir sürü kayışını kullandım. Gerçekten kayış işinde gayet iyi. Bildiğim marka olduğu için aldım. Keşke gm alabilsek ama fiyatı en az 3 katı :)
Gm pahalı gerçekten şuan sadece v kayısı 250 civarı indirim takip edip almak lazım

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben orjinalden sonra contitech kullandım ses hiç kesilmemişti şimdi gates var menunum. Kayışlarda lastikler gibidir ömrü 5 yl kayışı alırken üzerinde üretim tarihi yazar ona bakarak alınmalı

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg