Uzun yol için öneriler?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzun yol için öneriler?

turbocosmo61 link' Alıntı:
Teşekkürler Hakan bey tavsiyeleriniz için kesinlikle dikkate alacam.İstikamet olarak da Bolu Gerede üzerinden Yalova- Bursa,sonra Balıkesir düşünüyorum,ki en uygun rota bu gibi duruyor.

Samsun üzerinden Merzifon-Gerede güzargahını izleyeceksiniz sanırım. Merzifondan sonra osmancık tosya ılgaz kurşunlu çerkeş civarlarında çok dikkatli olun. Bu civarda çok kaza oluyor. Ayrıca yol bir anda tepe üstü falan farketmeksizin hiç uyarı olmadan bitebiliyor. 30 cm lik düşük banketler vardı. İzmit civarında otoyoldan çıkacaksınız. Sonrasında uzun virajlı yokuşlar var. Mümkünse karanlığa kalmayın. Ben geçen sene aynı güzergahtan Bursa ya gittim. Dehşet kamyon trafiği var.

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bursa girişinde otobüs terminaline gelmeden önce otoban girişi var ordan girmeni tavsiye ederim. şehir içine girme çünkü her yerde kamera var. Otobandan çıkman yaklaşık 1 saat sürüyor  ;D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Samsun üzerinden Merzifon-Gerede güzargahını izleyeceksiniz sanırım. Merzifondan sonra osmancık tosya ılgaz kurşunlu çerkeş civarlarında çok dikkatli olun. Bu civarda çok kaza oluyor. Ayrıca yol bir anda tepe üstü falan farketmeksizin hiç uyarı olmadan bitebiliyor. 30 cm lik düşük banketler vardı. İzmit civarında otoyoldan çıkacaksınız. Sonrasında uzun virajlı yokuşlar var. Mümkünse karanlığa kalmayın. Ben geçen sene aynı güzergahtan Bursa ya gittim. Dehşet kamyon trafiği var.
002tuhaff
Tolga KARACA link' Alıntı:
Bana uğrayabilirsin mesela  :)
045thumbsup 045thumbsup
hayırlı yolculuklar

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar çok teşekkür ederim,önerileriniz benim için çok önemli.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

Sen bu güzergah isimlerini aklından mı yazdın?

İsim hafızam hepten gitti benim, hadi hayırlısı sanırım çok mutlu (!) bir ihtiyarlık bekliyor beni!

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Sen bu güzergah isimlerini aklından mı yazdın?

İsim hafızam hepten gitti benim, hadi hayırlısı sanırım çok mutlu (!) bir ihtiyarlık bekliyor beni!
alzheimer ilaçların benden :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
alzheimer ilaçların benden :D

"Sizi hatırlamıyorum" demezsem tabi  011zaa

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş