Uzun Süre sabit Volant kullananlar

carissma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın baskı balatasını değiştireceğim, usta volantı sabite çeviririz dedi uzun süre kullanan ve sorunla karşılaşan oldumu, çevirmelimiyim, volantta arıza yoksa illede volan değiştirmek zorundamıyım, volant arızası nasıl belli olur yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler
araç 1.3 cdti corsa d

serdaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın baskı balatasını değiştireceğim, usta volantı sabite çeviririz dedi uzun süre kullanan ve sorunla karşılaşan oldumu, çevirmelimiyim, volantta arıza yoksa illede volan değiştirmek zorundamıyım, volant arızası nasıl belli olur yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler
araç 1.3 cdti corsa d

slm.otomatikse sabit takılmaz.volant sorunu genelde usta söker bakar değiştir derse değişir yoksa taşlamaya gider vs...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer araç dururken debriyajı bıraktığınızda tık tık tık sesi geliyor debriyaja basınca geçiyorsa, aracı kapattığınızda araç sallanıyorsa volanınız zamanı gelmiştir.

Ben volan çok kötü değil dedim baskı balata değiştim sadece 25bin kilometre sonra volan çıktı bi daha işçilik verdim eski balatadan dolayı ses sarsıntı kesilmedi en sonunda balatadaki dişlinin sıyrılmasıyla bi daha işçilik ödeyerek bi daha baskı balata değiştim araba benzinli gibi oldu kısaca bi seferde baskı balata bilye hepsini değişin 1000tl gibi bir fiyatı vardı set olarak sabittende uzak durun derim sizin kararınız.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 1.3 cdti corsa d

Volant sorunu benim 2005 model corsa c cdti aracımda vardı. Aracı çalıştırdıktan sonra motor sesini dikkatle dileyin önce, daha sonra debriyaja bastığınız anda motor sesindeki değişime dikkat edin. Eğer seste değişim varsa volant sorunludur. Bu ses zamanla rahatsız edecek şekilde artar ve motor normalden daha sarsıntılı olarak çalşır.