Uzatılmış Garanti

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzatılmış Garanti

Esad şanzıman ve AFL ilk iki sene içinde de mi garanti dışı?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
opelin garantisi traşş, hundaide bile 5 yıl garanti var opel de yarım yamalak kapsamı olan şaibeli 2 yıl

detaya indikçe eksisi çoook opelin

Siz de en az benim kadar farkındasınızdır ki Astra hem bu kadar güzel iç ve dış tasarıma sahip olup, hem de her yönden üst sınıf bir BMW veya Audi'yi aratmayacak malzeme ve işçilik kalitesi ile satış sonrası desteğe ve mükemmele yakın müşteri memnuniyetine sahip olsaydı o zaman da biz Astra'ya binemezdik. Ben ne yapayım benim olmayan güzeli. :D Opel hakkında ortaya atılan olumsuz görüşlerin çoğuna en başta ben katılıyor ve destek veriyorum; ancak herşeye rağmen bu segmentte bu paraya böyle bir tasarım, konfor, güvenlik, teknoloji ve performans dengesinin çok çok iyi olduğu bir arabaya binme fırsatı verdiği için de minnetarım (şimdilik 005hihih). Eminim çoğumuz da böyle düşünüyoruz ki Astra'ya biniyoruz ve buradayız.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
[quote author=MeRt link=topic=3126.msg69762#msg69762 date=1323736249]
Esad şanzıman ve AFL ilk iki sene içinde de mi garanti dışı?

yok yok içinde ama uzatılırsa +2 de dışında kalıyormuş
[/quote]

tamam şimdi anlaşıldı +2 yıl garantinin kapsam dışı olanları

dahada araştırılsa eminim bir çok şey daha kapsam dışıdır.

İşin kısası çok gereksiz olduğu belli, hemde 2 yıl daha servisin eline mahkum olmak için üstüne para vereceğiz  :D

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Artı Garanti
Opel Artı Garanti Programı,Opel müşterilerine araçlarının üretici firma garantisinin sona ermesinden sonra da,uygun fiyatlarla otomobilinizin garantisinin devamını sağlayan bir sigorta ürünüdür.

2 yıllık “Üretici Garantisi Süresi” sona erdikten sonra,aracınızda karşılaşabileceğiniz beklenmedik arıza giderleri “Opel Artı Garanti Programı” tarafından karşılanır.

24 Saat Yol Yardım Hizmeti
Opel Artı Garanti süresince Opel müşterileri sınırsız 24 Saat Yol Yardım Hizmeti’nden yararlanabilir.

Aracınıza Artı Değer
Aracınızı satarken , Opel Artı Garanti Programı’nızı devredebilirsiniz.
Aracınızın bakımları Opel Gerçek Yetkili Servisleri’nde,Orijinal Opel Parçaları kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapıldığı için, Opel’inizi yüksek ikinci el değeriyle satma imkanına sahip olursunuz.

Opel Artı Garanti Kapsamı Nedir?
** Opel artı Garanti Programı’nda “kilometre sınırı yok”! Kilometre sınırı olmaması yüksek kullanımı olan müşterilerimiz için,uzun garanti süresi de az kullanımı olan müşterilerimiz için son derece avantajlıdır.
** Opel Artı Garanti Programı,aracınızın en önemli ve daha da önemlisi en pahalı aksamlarını garanti altına alır.Opel Binek Araç ve Opel Ticari Vasıta garantisi kapsamındaki aksamlar, “Opel Artı Garanti El Kitabı” içinde detaylı olarak verilmiştir.
** Opel Artı Garanti Programı’nın geçerliliği,otomobilinizin her türlü periyodik bakım ve onarımlarını Opel Gerçek Yetkili Servisleri’nde yaptırdığınız sürece devam eder.
** Opel Artı Garanti ,üretici firma garantisi sona erer ermez,sizi ve aracınızı korumaya başlar.
** Opel Artı Garanti Paketi’ni, aracınızı satın alırken veya aracınızı kullanmaya başladıktan sonra ( 2 yıl / 50.000 km.sınırı içinde) yetkili servisinizde satın alabilirsiniz.

Garanti

Ayrıca Artı Granti sistemimiz müşterilerimize araçlarının üretici garantisi bittikten sonra da cazip fiyatlar karşılığında garantisini devam ettiren bir üründür. Müşterilerimizin tercihine göre 2 farklı Artı Garanti Programı hazırlanmıştır aracınızın garantisini + 1 yıl 80.000 km'ye veya +2 yıl 100.000 km'ye kadar uzatma şansınız var. Artı Garanti aracınıza verilen bir garanti olup, aracınızı sattığınızda 2. El değerini de yükseltecek, uzun vade de aracınızı kullanırken daha güvende olmanızı sağlayacaktır.Sadece yeni araç satışında değil aynı zamanda kullanımda olan araçlar için de geçerli olan bir programdır.

Opel Opak Sayfasından alınmıştır..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Opel Artı Garanti
Opel Artı Garanti Programı,Opel müşterilerine araçlarının üretici firma garantisinin sona ermesinden sonra da,uygun fiyatlarla otomobilinizin garantisinin devamını sağlayan bir sigorta ürünüdür.

2 yıllık “Üretici Garantisi Süresi” sona erdikten sonra,aracınızda karşılaşabileceğiniz beklenmedik arıza giderleri “Opel Artı Garanti Programı” tarafından karşılanır.

24 Saat Yol Yardım Hizmeti
Opel Artı Garanti süresince Opel müşterileri sınırsız 24 Saat Yol Yardım Hizmeti’nden yararlanabilir.

Aracınıza Artı Değer
Aracınızı satarken , Opel Artı Garanti Programı’nızı devredebilirsiniz.
Aracınızın bakımları Opel Gerçek Yetkili Servisleri’nde,Orijinal Opel Parçaları kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapıldığı için, Opel’inizi yüksek ikinci el değeriyle satma imkanına sahip olursunuz.

Opel Artı Garanti Kapsamı Nedir?
** Opel artı Garanti Programı’nda “kilometre sınırı yok”! Kilometre sınırı olmaması yüksek kullanımı olan müşterilerimiz için,uzun garanti süresi de az kullanımı olan müşterilerimiz için son derece avantajlıdır.
** Opel Artı Garanti Programı,aracınızın en önemli ve daha da önemlisi en pahalı aksamlarını garanti altına alır.Opel Binek Araç ve Opel Ticari Vasıta garantisi kapsamındaki aksamlar, “Opel Artı Garanti El Kitabı” içinde detaylı olarak verilmiştir.
** Opel Artı Garanti Programı’nın geçerliliği,otomobilinizin her türlü periyodik bakım ve onarımlarını Opel Gerçek Yetkili Servisleri’nde yaptırdığınız sürece devam eder.
** Opel Artı Garanti ,üretici firma garantisi sona erer ermez,sizi ve aracınızı korumaya başlar.
** Opel Artı Garanti Paketi’ni, aracınızı satın alırken veya aracınızı kullanmaya başladıktan sonra ( 2 yıl / 50.000 km.sınırı içinde) yetkili servisinizde satın alabilirsiniz.

Garanti

Ayrıca Artı Granti sistemimiz müşterilerimize araçlarının üretici garantisi bittikten sonra da cazip fiyatlar karşılığında garantisini devam ettiren bir üründür. Müşterilerimizin tercihine göre 2 farklı Artı Garanti Programı hazırlanmıştır aracınızın garantisini + 1 yıl 80.000 km'ye veya +2 yıl 100.000 km'ye kadar uzatma şansınız var. Artı Garanti aracınıza verilen bir garanti olup, aracınızı sattığınızda 2. El değerini de yükseltecek, uzun vade de aracınızı kullanırken daha güvende olmanızı sağlayacaktır.Sadece yeni araç satışında değil aynı zamanda kullanımda olan araçlar için de geçerli olan bir programdır.

Opel Opak Sayfasından alınmıştır..

Doğal olarak kapsam dışı bir şey var ise bile bundan bahsedilmemiş.

Burak bey sizden rica etsek +2 yıl garantisi hakkında kapsam dışı olan parçalar yada arızalar hakkında bize kısa bir bilgi vermeniz mümkün mü?

LUXOR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.panajans.com

sport 1.4 140 hp sunroof 2011

Aracımın garantisini +garanti kapsamında uzatmak istedim. Bende sizler gibi 2 yıl / 50000 km süresinde yaptirabilirim sanıyordum ama servisle konuştuğumda bana 18 ay veya 30000 km dolmadan yaptirabilirsiniz dediler.
Benim aracım da 20. Ay icinde oldugundan +garanti yapmadılar.
Böyle saçma is mı olur yaw. Garantinin bitmesine daha 4 ay var. Neden garanti süresi bitmeden yapmam gerekiyormuş anlamadım. İzmir i gerekirse Almanya ile görüşecem.
Arabayı aldığım günden bugüne yazilim guncellemeleri ve bazi sensorlerin degisimi ile fabrikasyon hatasi oldugundan arizalanan emme manifoltu ve ateşleme bobini değişti.bunlarin toplam maliyeti 3500 tl civarindaymis!!
Galiba Opel araçlarına güvenmediğinden olsa gerek garanti kapsamını nemadan kassak iyi olur mantığına düştüler zannimca)))
Yazık çok yazık . Reklam sloganları neydi "wier lieben outos."
Biz hala otomobil yapmayalım bizi böyle somururler iste. Ha pardon hedef 2023 tu dimi tamam))

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 30.000 bakımına götürdüğümde + garantiden yararlanmak istediğimde aynı bilgiyi verip yapmamışlardı. Aracım sizinki gibi 20. ayda ve 30.400 km de idi :(