Uzaktan Kumanda

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bizim arabaya geçen hafta dükkanın orda sürtmüşler. abimde arabayı yapmak için gitmiş dükkanda akşam kumanda kilitlememiş. sanırım ellerinden düştü yada cebinde falan bir yere çarptılar. babam pilini falan değiştirdi fakat nafiler kumanda çalışmıyor. zaten yedeğinin immo çipini özel serviste yapıyoruz diye tamamen bozmuşlardı. kapıları anahtarla açıp kapatıyormuş babam. benim aklıma ilk başta kodlama yapmak geldi. anahtarı gösterge ışıklarını yaktığı konumda aç kapa tuşlarına basarak yaptırdım yine çalışmıyor. vectralarda kodlama böyle yapılıyor diye biliyorum doğrumu bilmiyorum. birde ne yapmak lazım. anahtarcı istanbulda 120 tl yaparım demişti 0 anahtar için. karabükte şeref yoksunu bir anahtarcı aynı anahtara 250 tl dedi. uzaktan kumandada genelde neler bozulur fikri olan ?

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumanda sertçe yere düştüyse pilin (+) ucu çatlamış olabilir, çatlak dediğim ise ucun plakete giren yerindeki lehimin iletkenliğini yitirmesi,,, benim astrada oldu geçen sene, işin kötü tarafı pilin artı ucu yuvarlak pilin tam altında, yani çok ince uçlu bi havya ile lehimin yenilenmesi gerekir, eğer düşme sonucu zarar gördüğüne inanıyosanız,,

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abim eleman düşürdüyse bilmiyorum diyor. birde sustalı yaptıracağım zaten çalışırsa direk. cebimizde çok duruyor anahtar. oturuyoruz kalkıyoruz eğilip bükülüyor cebimizde. bakalım babamı arayıp söyledim zaten baktırd bir lehimlerine diye. inşallah çalışır...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, ardından tekrar tanıtırsın arabaya, bu arada kumanda ışıklımı;?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi astranınki gibi ışıklı değil.3 tuşlu ışıksız...

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de aynı çalışmıyor. anahatarla açılıyor.senkranizasyon dediğiniz gibi yapılıyor.ama nafile olmuyor.
sordum ama yaptırmak için gitmedim. programla iligili bir şeymiş. 50 tl falan dediler.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen bizim arkadaşın arabayı almıştın sanırım :) kodlamayla alakası yok benimkinin abi. kodlama zaten kontak açıkken açma kapama tuşuna basılarak yapılıyor. kumandada sıkıntı var. babam müsait olamadı bir türlü baktıramamış. baktırsın zaten yazacağım burdan...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bUNDAN ÖNCEKİ ARACIM NİSSANDI. ONUNDA KUMANDASI DURDUK YERE ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI. VALLA GÖTÜRDÜĞÜM HER ANAHTARCI 250 - 300 TL FİYAT ÇEKMİŞLERDİ. İÇERİSİNDE SİNYAL GÖNDERECEN BİR PARÇADA SIKINTI OLDUĞUNDAN KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞLERDİ.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bUNDAN ÖNCEKİ ARACIM NİSSANDI. ONUNDA KUMANDASI DURDUK YERE ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI. VALLA GÖTÜRDÜĞÜM HER ANAHTARCI 250 - 300 TL FİYAT ÇEKMİŞLERDİ. İÇERİSİNDE SİNYAL GÖNDERECEN BİR PARÇADA SIKINTI OLDUĞUNDAN KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞLERDİ.

millet alışmış öpmeye abi. salak zannediyorlar milleti. karabükte kayabaşı anahtarcısı var bana 250 tl fiyat çekti yedek anahtar için. sustalı yapıveririm diyor birde baktım susta kabı internette 35 tl yapılanlardan. kalsın dedim. istanbulda içerenköy mezarlığının orda bir adam var. renaultların falan kartlı anahtarlarını falanda yapıyor bilgili bir adam. adama anahtarı verin 2 saate 120 mi 125 mi hallederim dedi. sustalı bir şekilde oda. o zaman yaptırmamıştım şimdilik 1 tanesi çalışıyor diye. orada yaptırağım büyük bir ihtimalle. oda 250 deseydi servisten isteyecektim. dayımın corsanın anahtarını kaybettik 0 anahtar sustalı 250 tl'ydi. salakmıyım serviste 250 tl yaparken orjinalini dandik sustalıya 250 veriyim. yarı yarıya fiyat farkı olmalı en azından yaptıkları malzemenin...;)