uygun pasta cila tavsiyesi

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım metalik siyah kaliteli ve gerçekten işe yarayacak ufak çizikleri kapatacak cila veya pasta cila tavsiyelerinizi bekliyorum işin açığı boyacılara yaptırmaya cesaret edemiyorum bazıları makinayla metalik boyayı yakabiliyormuş

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten pasta cile boyayi inceltir. alttan yeni boya çikartir. o yüzden gerçekten iyi bir ustaya yaptirmak gerek.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu bunların karışık bir kutuda olanı var mı?

geçen hafta 40 liraya yaptırdım, abi bu karışık dedi yapan.üstelik sadece pisliği gideriyormuş boyayı da koruyormuş.

inceltmiyor mu diye sorduğumda: yok abi boyaya etkisi yok dedi.işin aslı araç parladı biraz ancak ufak çizikler hala eskisi gibi duruyor.anlayamadım gitti?

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ç B S gerçekten bu konuda iyidir

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım metalik siyah kaliteli ve gerçekten işe yarayacak ufak çizikleri kapatacak cila veya pasta cila tavsiyelerinizi bekliyorum işin açığı boyacılara yaptırmaya cesaret edemiyorum bazıları makinayla metalik boyayı yakabiliyormuş

Sakin pasta cila attirma,sonucda pasta cila metalik boyanin üstündeki ikinci parlak cilayi yakar ve zamanla günes yanigi dediginiz hal ortaya cikar...tavsiyem elle cila atman cizik yerler icinde renkli (seniki siyah olunca siyah) cila atman...tabii sirf cizik olan yere uygulayin,renkli cilalar da var piyasada sanirim türkiyede turtel marka var...burda cila atma nedense cok ama sonucu? ileride boya yanigi kavlama...tavisyemde aracinizi ciladan sonra sabunlu yikatmamaniz...cünkü burda tetejan kullaniliyor (araba teterjani degil) o cilayi hemen kaldiriyor...sirf tazyikli su ile yikayiniz...göreceksiniz kir akacaktir cila kiri tutmaz...
:D:D:D

astraction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax ın cilasını al kullan.... ucuzlara göre biraz daha mat ama,,, boya koruması... özellik açısından uzun süreli... ben yapıyorum aracımın cilasını.... sonax al sen... 35 lira filandı kutusu.. 2kere kullanırsın üstelik..........