Üyelerimizin Meslekleri..

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Tamindir.com ve Softmonk.com'da içerik yöneticiliği yapıyorum. Bir iki tane de kendi projem var evde uğraştığım. Bir de dışarıdan müşterilere makale yazımı yapıyorum :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyon Kocatepe Üniversitesi işletme 4. sınıf/yönetim-organizasyon. Ales + Torpillerden sıyrılabilirsem akademik kadro, torpilli kekelerden bize sıra gelmezse SAP, Akınsoft gibi ERP programları üzerine uzmanlık, sistem analistliği vesaire.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kan emici babamın tabiriyle :D
hukuk bürosunda avukatla araba bağlıyoz haciz yapıyoruz beddua alıyoruz aile yıkıyoruz falan :) işin şakasıda avukat yardımcılığı yapıyorum...

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efenim bendeniz İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Pediatrik Patoloji Anabilim Dalı Başkanlığı karşısında büfem var tostçuyum dermişim :p
Kamu çalışanı

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumhuriyet üniversitesi Muhasebe Önlisans, Cumhuriyet üniversitesi İşletme Lisans Mezunuyum. Açıköğretim Maliye 3. sınıf öğrencisiyim şu an. Özel bir şirkette Finans yöneticisiydim. Kız arkadaşımla tanışıp söz kesecekken şirketimiz iflas etti. :( Şu an işsizim ve KPSS hazırlık öğrencisiyim.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bankacıyım + haftasonları yarım zamanlı gitme imkanım olsada omega garage ın ortaklarındanım :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=45180]uploader[/MENTION] Hocam o nasıl bi meslekmiş yav, hele bi diyele :D