Üyelerimize Ücretsiz Op-com.

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Acil op-com lazım

ismailD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans denemesi yapıyorum. 1 kere yazıp çekiliyorum. Bana çıkarsa inşallah ulaşırsınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Eee hani göndermediniz op-com'umu? :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hani kime çıktı :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ünlü Otomotivci Emre Ünan Yurtdışına Kaçtı!

Otomotiv çevrelerinin yakından tanıdığı Emre Ünan, düzenlemiş olduğu kampanya sonrasında müşterilerinin göndermiş olduğu mesajları İsviçre'deki kapalı kasasına koymak üzere kendisine ait uçakla yurtdışına çıktı. Kendisine yakın çevrelerden alınan bilgilere göre, otomotivcinin son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşadığı, boğazdaki bir yalısını satılığa çıkardığı söyleniyor. Bu nedenle kampanya sonunda vermiş olduğu OP-com vaadini yerine getiremeyeceğini düşünen otomotivci soluğu İsviçre'de aldı. Kendisinden haber alınamayan Emre Ünan, kimi dedikodulara göre şu anda Alp dağlarında kampanyadan kazanmış olduğu mesajları saymakla meşgul.

Op-com'u kazanan talihli müşteri "kaderaniz" rumuzlu A.K., hakkını sonuna kadar savunacağını, mesajlar için gündüzünü gecesine kattığını, Op-com'u sonuna kadar hak ettiğini söyledi. Gerekirse konuyu yargıya taşıyacağını belirten A.K., "Op-com eninde sonunda benim olacak, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı!" dedi.

Konuyla ilgili gelişmeleri vermeye devam edeceğiz.

(Araştırmacı gazeteci Aykan Kelle)

:)