Ustaların işi sallaması sonucu oluşan hasar

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
Aracın Sağ ön amortisör takozu değişti çırak aracın sağ tarafını kaldırmak için krikoyu nereye dayadıysa artık aracın altındaki bölüm resimdeki gibi ayrılarak içe göçmüş ön yolcu ayakların bastığı taban havaya kalkmış.
Bu resimdeki ayrık alandaki sorun orjinali gibi nasıl düzeltilir.

Usta!!! pazartesi yaptıracağını söyledi?
Bu sorunu nasıl düzeltmeli sizce?

01o6QD.jpg

ALdMp7.jpg

nexus_215

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burasi zor duzelir biraz. Paslanıp çürümeler de başlar yakında

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O kısım mutlaka bir şekilde düzeltilir, önemli olan onarımdan sonra o kısmın izolasyonunun mutlaka yenilenmesidir.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
Benim anlamadığım orası yırtılmış mı yoksa ayrılmış mı. Orjinalinde oradaki ayrılan parça bir bütün gibi durmuyor sanki kenara dayanmış gibi sanki.
Sizce de öyle mi?

Baytas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arasına mastik sıkıp üstüne siyah sprey boya sıkarlar heralde.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
Kopan bir bölüm varmı oarada sizce arkadaşlar?

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar düzeltmişler ve siyah meges sürmüşler doğrumudur?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O değil de milletin gözü gibi baktığı araçlarına şerefsiz bir şekilde kriko vurup aradın orasını burası delip ezen deyyuzlar resmen emek düşmanı başka bir şey değil. Millet dişinden tırnağından para biriktirip araç altın sen gel gelişi güzel aracı döşe krikoyu del.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
O değil de milletin gözü gibi baktığı araçlarına şerefsiz bir şekilde kriko vurup aradın orasını burası delip ezen deyyuzlar resmen emek düşmanı başka bir şey değil. Millet dişinden tırnağından para biriktirip araç altın sen gel gelişi güzel aracı döşe krikoyu del.

Ya hocam sorma o kadar asabımı bozdu ki dövsen dövülmez sövsen sövülmez misali, mahkemeye versen ayrı bir türlü, usta bozuntuları yüzünden olan hep bize oluyor, hiç yoktan aracımın ve benim canımı yaktılar haram zıkkım olsun, birazdan usta bozuntusu tarafından zarar gören ve onarılan yerin fotoğraflarını çekip paylaşırım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya hocam sorma o kadar asabımı bozdu ki dövsen dövülmez sövsen sövülmez misali, mahkemeye versen ayrı bir türlü, usta bozuntuları yüzünden olan hep bize oluyor, hiç yoktan aracımın ve benim canımı yaktılar haram zıkkım olsun, birazdan usta bozuntusu tarafından zarar gören ve onarılan yerin fotoğraflarını çekip paylaşırım.

İşte bu adam gibi kriko vurmamalarından dolayı aracımın kar lastiklerini dahi kendim değiştiriyorum. Güzel de en sağlam şekilde vuruyorum kaldırıyorum bu tipler resmen sermaye düşmanı adamlar. Yazık günah ama vicdan yok bu şekilde yapılan işlemi bu deyyuzların kendi araçlarına yapacaksın bak bakalım bu deyyuzlar nasıl da tavır değiştiriyor.