Üst Kapak Conta Değişimi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
vidaları, içten dışarı doğru sıkıyorduk biz, kaynak neydi bilmiyorum.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğinize sağlık, çalışmalarınızı güzel resmetmişsiniz detaylar anlatımlar güzel ellerinize sağlık, arkadaşım..
Sağolun Naci bey yapabildiğimce anlatmaya çalıştım.Güzel paylaşımlar var sitede

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:57 ----------

vidaları,içten dışarı doğru sıkıyorduk biz, kaynak neydi bilmiyorum.
Öyle yaptım bende Emre araştırma yapmadan önce bilmiyordum tabi.Tekniği öyleymiş.Sadece bende tek sıkıntı şu lpg enjektör kütüğü bağlantısı sağ en üst tarafa tutturulmuş mecburen yanındaki vida altında kaldığı için lpgyi tutan vidayı en sona bıraktım.Lpg yi ordan alayım dedim başka nereye tuttururum bilemedim

kral_007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste üst kapak değiştim

geçenlerde üst kapak contası değişimi için servise gittim beeş para etmez adamın işçiliği bi halttan anladığı yok araçım sadece 1.bujiden yağ alıyordu onun için değiştim ama şimdi her yerden akıyor bu nasıl servis ben yandım siz yanmayın yarın contayı söküp sıvı conta sürüp tekrar kapatacam inş faydası olur. bostancı sanayide sakın gitmeyin tam fırıldak dolandırıcı adam acayip sinir oldum bana yağ havalık filtresi mi ne varmış onu değişti hortumu kötü dedi onda değişti taktığı hortum 10 gün sonra patladı hortum heryer yağ üstüne bide conta akaçırıyor 80 üst kapak bide yağ havalık süzgeç 55 + 15 hortum gittim bidaha değiştirdim ama tabi para mara vermedim al yaptıgın hortum dedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
geçenlerde üst kapak contası değişimi için servise gittim beeş para etmez adamın işçiliği bi halttan anladığı yok araçım sadece 1.bujiden yağ alıyordu onun için değiştim ama şimdi her yerden akıyor bu nasıl servis ben yandım siz yanmayın yarın contayı söküp sıvı conta sürüp tekrar kapatacam inş faydası olur. bostancı sanayide sakın gitmeyin tam fırıldak dolandırıcı adam acayip sinir oldum bana yağ havalık filtresi mi ne varmış onu değişti hortumu kötü dedi onda değişti taktığı hortum 10 gün sonra patladı hortum heryer yağ üstüne bide conta akaçırıyor 80 üst kapak bide yağ havalık süzgeç 55 + 15 hortum gittim bidaha değiştirdim ama tabi para mara vermedim al yaptıgın hortum dedim

Bazı şeyleri aslında elimizden geldiği kadarı ile kendimizin yapmamız gerek. Ya değilse kaş yaparım deyip göz çıkaran çok adam var. Sonra olan her zaman bize oluyor olmaya devam ediyor. Zor durum hemde çok zor.