USB'li TEYİP SEÇİMİ YARDIM !!

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İleriki zamanlarda almayı düşündüğüm sadece usb girişi olan teyiplerden almak istiyorum.Bu fiyatta da görünce iyiyse eğer ileriye atmayada gerek yok dedim ve opelci kardeşlerime sormadan da alınmaz tabi diyede düşündüm.
Link te verdiğim cihaz ve marka hakkında bilgilerinizi verirseniz sevinirim.
Ya da önerebileceğiniz birşey varmı ?

http://urun.gittigidiyor.com/JAMESON-JS-6700-OTO-USB-KART-FM-KUMANDALI-YENI_W0QQidZZ30726724

ömer88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi aynısından ben devamlı satıyorum güzel bi teyp ama ileriye dönük düşünüyosan cd li usb li kaliteli bi teyp al derim

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JVC ben 2 yıldır sadece usb kullanıyorum çok kaliteli güzel bir teyp modelini hatırlamıyorum ama jvc tavsiye ederim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende jvc kullanıcısıyım. ama usb yoktu ben aldığımda sd kart girişi vardı. piyasada bir cok sadece usb girişli cd caları olmayan teypler var... ama size tavsiyem bu işte ün yapmış markalara bakmanız pionner, sony, alpine, jvc ...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende benzer bir ürün aldım navitech sd karta yükledim bir sürü müzik gayet iyi işimi görüyor. eğer direksiyon kumandası çalışsın diye bi takıntın yoksa almanı tavsiye ederim. ama tekrar söylüyorum direksiyon kumandası bağlayamazsın

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon kumandası yada cd çalsın gibi bi takıntım yok, güzel ses versin,bozulmasın birde klasör açmada yavaş olmasın(mp3 transmitter bu yüzden çok canımı sıkıyor)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben çok memnunum anfi bağlamadan bile yetiyor ki senin teyp gibi benimkindede anfi çıkışları var.

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal teybi iptal ettikten sonra konsoldaki tarih saat çalışıyormu yine yoksa o ekrandamı iptal oluyor ?