USB Okunuyor...

BossHero1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracim 2016 astra j sport. CD400 Teypte bi sorun var usb takıyorum fakat sürekli usb okunuyor... yaziyor okumuyor dosya bulunamadi gibi bir hatada vermiyor ne yaptiysam bir turlu duzeltemedim. Bir abimize sordum belki güncelleme istiyor olabilir dedi boyle bir sorun yaşıyan var mi?

Surekli fat32 kullaniyordum tekrar tekrar bicimlendirdim ustune bir yerde okudum bi program yardimi ilede guncelledim hala ayni sorun. Ilk bu sorunu yasadigimda flashta muzikler caliyordu hic flashi cikarmadab yasamaya basladim bu sorunu flash bozulmustur dedim değiştirdim yine ayni

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz @BossHero Size şunu sormak istiyorum acaba başka bir usb bellek ile denediniz mi ? Ayrıca dosya formatını Fat32/Ntfs arasında değiştirmeyi denedinizmi hocam. Bazen usblerin boyutu büyük olduğu için bazen dosya formatından dolayı sorunlar olabiliyor.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet değiştirdim demiş @Hasip hocam..Güncellemeyi neye yaptınız orasınız çözemedim..Teybemi yoksa Usb flash belleğinemi..Ben daha önce flash belleiğinin güncellendiğini duymadım kusura bakmayın..Sadece formatı değişir..Eğerki teybin güncellemesi oldu ise flashıda değiştirdiğinize göre okuma gözünde sıkıntı vardır..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ramazandan dolayı odaklanamıyorum abi :)

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabalardaki usb girişleri neden böyle dandik? elimle yanlışlıkla dokunsam bağlantı kopuyor genel olarak bütün arabalarda böyle. Bi düzgün yapmadılar şunu

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bazen şu uygulamayı yapıyorrum..Flash belleğin ucundaki metal ve boşulkta olan kısmını içeri doğru hafif yamultun..Bu yamukluk usb yuvasına daha sıkı tutunmasını sağlayacak..

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli küçük boyutta usb kullanmak böyle olunca hiç sorun olmuyor .Örneğin benim usb disk 1 cm boyunda bile değil.