urfa da bir kebab salonundaki yazı..!

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar remini çekip ekledim tam okunmuyor yazı o yüzden tekrar yazıyorum. benim hoşuma gitti çok...

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.
Gaye eskiden bir koyunu bir oturuşta götüren babayiğit atalarımıza ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp elde orak ot biçmeye devam eden Türk kadınlarına, kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan, çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir. İcabı halinde 240 okkalık top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğit in kalori hesaplayan, iskenderin dönerini yiyip pidesini bırakan bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?
Ayrıca dış mihrakların etkisiyle kızlarımız kebab, çiğ köfte, ve şalgam suyuyla beslenen yiğitlerimize hanzo – kıro gibi sıfatlar takmaktadır ki; tamamen komplodur.
Sakın bu oyunlara gelmeyin, her şeyi afiyetle yiyin…’
Ciğerpare Ocakbaşı

Ekli dosyalar

• ocakbası.JPG
    ocakbası.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 103

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten güzel bir yazı kendi kültürümüzü korumalıyız git gide yozlaşıyoruz ...

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
gercekten güzel bir yazı kendi kültürümüzü korumalıyız git gide yozlaşıyoruz ...
:good: paylaşım için teşekkürler

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar partner yok o yüzden soğanmış sarmısakmış falan hiçççççç umrumda değil dayanıyorum gidiyo :D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D allahıma doğru valla doğru :D 240 okka olmasın 120 kilo kaldırsam yeter bana:D

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşasın sağlıksız beslenme :D