üniversiteli öğrenci efsaneleri:)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende din dersinde soruların hepsıne , Allah büyüktür. O ne derse o olur tarzında şeyler yazardım. hiç 100 ün altına düşmedim. kim bilir sorular neydi ama :D

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla okuması baya keyifli:D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende din dersinde soruların hepsıne , Allah büyüktür. O ne derse o olur tarzında şeyler yazardım. hiç 100 ün altına düşmedim. kim bilir sorular neydi ama :D

he yaw en zevklisiydi din sınavları. özgün yorumunu yazıyosun not kaygın olmadan. hatta düşünüyosun butun dersler böyle olmalı daha öğretici olur diye. ama allahtan hiç yobaz din hocamız olmadı. hep ilahiyat fakültesi mezunu fln oluyodu. milletin ortaokul lise din hocalarını duyuyoduk çok yobazlar fln çıkıyodu. son ünite genelde Atatürk ile ilgili konular olurdu ve bi türlü yetiştiremezlerdi müfredatı :D

gerçi bizim de sapık din hocamız vardı hatun muhabbeti yapardı bizle bin şahit isterdi din hocası demeye o da ayrı hikayeydi bak :D:D:D

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde benden gerçek bir anı
2 yıllıkta okuyoruz 1.sınıf ilk vize sorusunda tarih hocamız 5 tane soru sormuş

aşağıdaki boşlukları doldurunuz.

1 -atatürk ...........tarihinde doğmuştur
2 -atatürk............... tarihinde ölmüştür
3 -cumhuriyet .............. tarihinde kurulmuştur
4-23 nisan ....................bayramıdır
5-19mayıs..................... bayramıdır

kagıda baktım sorular bunlar döndüm hocaya hocam dedim bunlar ne ya valla utandım dedim üniversite öğrencisine bunlar sorulurmu dedim

bana aynen şyle dedi uğur sen yaz kagıdını ver bak görürsün okulun yarısı kalacak dedi aradan 2 hafta geçti hocayı gördüm ne oldu hocam dedim aramızda samimi öncedende tanırdım okulun %70 kaldı uğur dedi yuhhh dedim kendi kendime bu olay tamamen doğrudur

tatlisert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kagıda baktım sorular bunlar döndüm hocaya hocam dedim bunlar ne ya valla utandım dedim üniversite öğrencisine bunlar sorulurmu dedim

bana aynen şyle dedi uğur sen yaz kagıdını ver bak görürsün okulun yarısı kalacak dedi aradan 2 hafta geçti hocayı gördüm ne oldu hocam dedim aramızda samimi öncedende tanırdım okulun %70 kaldı uğur dedi yuhhh dedim kendi kendime bu olay tamamen doğrudur
gerçekten haklısın bende buna benzer bir bilgisayar sınavına birmiştim adam masa üstü penceresini kpoyalamıs yapıştırmış aynen ne görosanız yazın demiş ben dedim hocam ciddimsiniz dalgam geçiosunuz deidm o derstende 120 kişiden sanırım 30 kiş falan geçtik ben şaşırdım daha PCyi açmayı bilmeyenler bile varmış ve bunlar dersiniz ki doğu bölgesindekiler dersiniz hayır maalesef tam batı hatta 20si istanbul çıktı gülermisin ağlarmısın:):):)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten haklısın bende buna benzer bir bilgisayar sınavına birmiştim adam masa üstü penceresini kpoyalamıs yapıştırmış aynen ne görosanız yazın demiş ben dedim hocam ciddimsiniz dalgam geçiosunuz deidm o derstende 120 kişiden sanırım 30 kiş falan geçtik ben şaşırdım daha PCyi açmayı bilmeyenler bile varmış ve bunlar dersiniz ki doğu bölgesindekiler dersiniz hayır maalesef tam batı hatta 20si istanbul çıktı gülermisin ağlarmısın:):):)

ya hadi bilgisayar fln neyse bilmeyen bilmez ekonomik durumla orantılı bişi biraz ama o tarih sınavı nedir yaw? mankenlerle fln dalga geçmek için sorarlar da böyle soruları bilemeyeni yerden yere vururlar. nerde kaldı üniversite öğrencisi...:(:(:(

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hepinize :D

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
matematik bölümü öğretim görevlisi gıt notlu hoca,kendi cevap kağıdına 70 vermiş bir de farkında değil ya dönmüş sınıfa:

"kim bu gerizekalı hem 70 alıyo hemde kırmızı tükenmez kalemle yazıyo salak" demiş. :):) sınıfın durumunu sormayın alttan alanlarla yeni bir bölüm oluşturulur hem normal hem de ikinci öğretim olan :D

not: rakam sallamadır belki 60 falanda olabilir........

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makarna süzüyordum malum öğrenci züzgeci (kız çorabı)..Derken çorap yırtıldı tüm makarna lavabonun içine.Lavabo malum tertemiz???.:( ..Sonra ne mi oldu..Makarnayı lavabo içinde şööööyle bir karıştırıp soslu makarna diye arkadaşlara yutturdum..:eek: