Uludağ'a gitceginize yardima gelin istanbula :d

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya işte anlayan bırı olsa hemen gosterır bize hemen uygularız ustanın yanıda toplayamayanda ustadan yardım alır usta bulmak sorun şimdi evet GONULLU USTA ARANIYOOO

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
corsa da konsol sökmek için önce havalandırma ızgaralarını çıkarıyorsunuz.. iç tarafa doru bastırıp dış tarafından bir tornavida ile çektirin. sonra zaten arkasında vidaları göreceksiniz.. gerisi çorap söküğü gibi devam edecek...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
ya bende o kullugu sokemıyorum nahlet şey ya cakmaklıktan elektırık alıp ustekı boş kutuyu ışıklandırcam ama sokemedım meredi ama kutuyu sokmeye başardım

vitesin önünde küllüğün altında bi parça var, onu kenarında tornavida ile kanırtınca çıkıyo, iki yandan tırnaklı. onu sökünce orda vidaları göreceksin. 4 tane var ikisi küllük için yeterli. diğer ikisi de konsol için ama teybin oralarda bi yerlerde daha vidalar var sanırım, biraz kastırdım gelmeyince bıraktım kırarım bişi olur diye...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya herşeyı ustaya yaptırmicaz kı adam anlatıcak herkez kendı arabasına uygulıcak tıkandıgımız yerde yardım eder yanı butun araclar 1 gunde biticek
ben araştırdım flux led mı ne ole bişey var onu takıyosun kadrana konsola cam acma dugmelerı fılan toplam 45 ytl e alıyosun ledlerı aracındakı butun ledlerı ıstedıgın reng yapıyosun kadıkoyden alıyoruz led lerı toplarız arabalırı genış bı alana biraysa bira usta ne ıstıyosa biramı mangalmı rakımı alırım ben abi yeterkı arabaları yapalım hatta buraya bi fon acalım MOKİA YI İSTANBULA GETIRITELİM :D adam super bişey ya koy metalı yanına ver elıne cekic demırı dover opel astra yapar adam ole bişey :D

Emrah çok güldürdün beni yaaa:) demirden opel yaparmı yapar:) bizimde el becerimiz var. şu camları söküp film yapmak istiyorum kendim. böyle bir toplanma olursa gelirim. konuyu güncelleyelim... mekan önemli. boş bi fabrika ardiye falan... sonra polis eroinci falan diye basmasında:)
şaka bi yana çok güzel fikir... imam varsa cemaat hazır:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursada olsan hallederdım kadran 1 saatımı alırdı :D

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya herşeyı ustaya yaptırmicaz kı adam anlatıcak herkez kendı arabasına uygulıcak tıkandıgımız yerde yardım eder yanı butun araclar 1 gunde biticek
ben araştırdım flux led mı ne ole bişey var onu takıyosun kadrana konsola cam acma dugmelerı fılan toplam 45 ytl e alıyosun ledlerı aracındakı butun ledlerı ıstedıgın reng yapıyosun kadıkoyden alıyoruz led lerı toplarız arabalırı genış bı alana biraysa bira usta ne ıstıyosa biramı mangalmı rakımı alırım ben abi yeterkı arabaları yapalım hatta buraya bi fon acalım MOKİA YI İSTANBULA GETIRITELİM :D adam super bişey ya koy metalı yanına ver elıne cekic demırı dover opel astra yapar adam ole bişey :D

:good::good::good:

aynen katılıyorum abi yeter ki bu işi ehliyle yapan biri olsun,çok güzel olur gerçekten de...