ultra-blue:corsa-c

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SBW nin black diamond jantı var aracımda görebilirsiniz.Tavsiye ederim güzel duruyor hatch-back arabalarda.Cam filmi yoksa 2 numara siyah cam filmi çektirin.Arka kampanalar siyah kalsın ön disklere lacivert brembo fren kapağı yaptırtın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aci-corsa-c-badykit-komple-set-72385962/detay

body kit söyletebilirsiniz daha kaslı daha hatlı gösterir aracı...
Bir de ufak oval egzoz ucu yapılır.O zaman çok fena olur işte :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SBW nin black diamond jantı var aracımda görebilirsiniz.Tavsiye ederim güzel duruyor hatch-back arabalarda.Cam filmi yoksa 2 numara siyah cam filmi çektirin.Arka kampanalar siyah kalsın ön disklere lacivert brembo fren kapağı yaptırtın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aci-corsa-c-badykit-komple-set-72385962/detay

body kit söyletebilirsiniz daha kaslı daha hatlı gösterir aracı...
Bir de ufak oval egzoz ucu yapılır.O zaman çok fena olur işte :)
jant konusunda aracıma limit vega nın 14 veya 15 inç ligini düşünüyorum.13 leri piyasada var, yakın zamanda da 14-15-16 ları çıkacak.avrupada bulunan schmidt th lines jantlarının bire bir çakmaları. veya lenso üretimi 15 inç lik bbs rs ler var düşük ofsetli et 38.aracıma bu jantlardan birni düşünüyorum.jant konusunda aceleci davranmıycam.aracımın üzerindekiler gibi hüsrana ugramak istemiyorum.
aracımda cam filmi mevcut ama sanırım sanırım adi malzemeden üretilmiş olmalı ki.ilk çektigimden bu yana 2 yaz geçti 1 ton renk atması oldu.aradaki ton farkı camın çerçeve içlerine giren kısımlardan bariz bi şekilde belli oluyor.vede kolayca çizilebiliyor:(.
brembo kaliperler aklımda ama renk olarak sarı veya yeşil olabilir, tabi arka kampana kapagıda öndeki ile aynı renk ve uyumlu olmalı düşüncesindeyim.
ilandaki body kit pek hoşuma gitmedi açıkcası.bence aracı çok basit göstermiş. body kit şuan için düşüncelerim arasında yok.
egzost başlıgı olarak ucu yukarı dogru kıvrık düz boru olabilirdi.şuan için üzerindeki ile yetinicem.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güneşten solan grileşen plastik aksanlar mat siyaha boyandı.şimdilik süper görünüyo yeni gibi oldu.umarım ilerleyen zamanda renk solması ve boya atması yapmaz.
arka stoplar ve arka sisler stop boyası ile en az 3-4 ton karartıldı.

f03nzb.jpg

2a6uqtz.jpg

2sbjtwn.jpg

2a9o8ev.jpg

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0760.jpg
    Fotoğraf0760.jpg
    96.6 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf0763.jpg
    Fotoğraf0763.jpg
    98.1 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf0771.jpg
    Fotoğraf0771.jpg
    99.1 KB · Görüntüleme: 26
  • Fotoğraf0759.jpg
    Fotoğraf0759.jpg
    72.4 KB · Görüntüleme: 27
  • Fotoğraf0768.jpg
    Fotoğraf0768.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. bence herşey güzel. sadece ön panjuru boyadığın için farlar sırıtmış. bence onlarıda karart. birde 15'' jant ve 3,5cm yay mutlaka şart :) . tekrar söylüyorum herşey çok güzel.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. bence herşey güzel. sadece ön panjuru boyadığın için farlar sırıtmış. bence onlarıda karart. birde 15'' jant ve 3,5cm yay mutlaka şart :) . tekrar söylüyorum herşey çok güzel.
eyvallah, yorumunuz için teşekkür ederim.15 jantla 3,5 yay benimde aklımda;).begendigim bi jant var schmidt th line.bu jantlarında çakmaları ülkemizde seri üretime geçmek üzere, eli kulagında.bu jantların replikalarını inceleyip eger kafamada yatarsa bu bahsettigim jantlardan takmayı planlıyorum. birde irmscher ön panjur hoş olurdu. umarım irmscher parçalarınında orjinala çok yakın çakmaları ülkemizde çıkar:D.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün plakalarda degişimden azda olsa nasibini aldı:dil:
orjinal plakalarımı haşmet beyin tarif ettiği gibi: boya ile iç taraftan kalınlaştırıp üzerinden geçildi. sıra ile; ilk hali, son hali ve araç üzerindeki duruşunu gösteren fotoları aşağıdaki gibidir.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0789.jpg
    Fotoğraf0789.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 31
  • Fotoğraf0791.jpg
    Fotoğraf0791.jpg
    83.4 KB · Görüntüleme: 24
  • Fotoğraf0808.jpg
    Fotoğraf0808.jpg
    84.6 KB · Görüntüleme: 24
  • Fotoğraf0807.jpg
    Fotoğraf0807.jpg
    99.1 KB · Görüntüleme: 24

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel, 2006 da ben aracı alırken vardı bu renk ultra mavi diye, ama bayide yoktu kırmızı aldık.. bu arada e36 bmw den sonra corsa kullanmak nasıl bir duygu ? sizi ne kadar tatmin ediyo merak ettim

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel, 2006 da ben aracı alırken vardı bu renk ultra mavi diye, ama bayide yoktu kırmızı aldık.. bu arada e36 bmw den sonra corsa kullanmak nasıl bir duygu ? sizi ne kadar tatmin ediyo merak ettim

teşekkürederim, ben aracımı 2.el olarak aldım, 3.sahibiyim. bende beyazlarına bakıyodum ama bir türlü denk getiremedim, bu aracımı aldıktan sonra gözüm yine hep beyazlarına takılı kaldı ama sonraları alıştım, artık bu renk hoşuma gidiyor.sürüş izlenimi olarakta ilk dizel aracım, ilk sürüşümde bmw den sonra gerçekten büyük bir hüsran yaşadım. ama baktımki dizel aracın kullanımı daha bir farklı, haliyle bunada alışıyo insan, performans olarak yetinmeye çalışıyorum, en büyük artım ise corsa ile bmw.320 ci ye göre aynı paraya 5 kat daha fazla yol alabilmem oldu, bence bu mükemmel ötesi bişi.
ama şunuda vurgulamadan geçemiycem. bmw nin sürüşü bir harika:).

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet , heleki e36 nın tadı, motor sesi bi başkadır derler.. 5 kat fark biraz abartı heralde ? cidden o kadar fark olursa parayı bulsakta bmw mercedes alınmaz o zaman :S