ultra-blue:corsa-c

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKO yeni parti Rays TE37 ler getirtmiş, geçenlerde katoloğunu gördüm, silver, gunmetal ve gold vardı, mat yada normal bronz 15" yoktu, sahibindende birkaç kişide var sanırım, Lowrider Özgürün mavi Corsadaki te37 lerden değil, derin kolları kavisli olan te37lerden. Ofseti 7.5 tu büyük bi ihtimal, etsi biraz sıkıntılı gibi, dur biraz araştırıyımda link foto filan buluyum.
ok ortak bulursan linki gönderi ver, bir bakayım ofsetli görünümle daha güzel durur gibime geliyor.rota gridler var ama şuan türkiye de yok sanırım.onlarda te37lerin ofsetlilerine benziyor fakat benim kullanacağım lastik ebatları ile rota gridler kurtarmaz aga sürter:D.

bence sıkıntılıdır ET değeri. sıkıntılı olmasa şaşarım zaten :)
:D valla ya ne illest bir arabaymış bijon aralık değeri ile neredeyse her jant bu araca uyuyo maşallah. ama et vede ofset değeri nedeniylede güzel görünen hiç bi jant bu arabaya uymuyor. şeytan diyor sök çamurlukları tak istediğin jantları kullan öyle dertsiz tasasız. istediğin kadarda basarsın sıkıntısız:D:D:)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğim 15" TE37 ler bunlar, net fotoğraf net açıklama yok, arkadaşımda katoloğu var, 15" orta kapağı aynen bu şekilde, et ve ofset değerlerini katoloğa bakmam lazım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...7-jant-lastik-takim-takasli-124622672/detay/#

Bu ilandaki ise daha farklı bir model, ama benim gördüğüm bu değildi, 15x8" olduğunu yazmış bu adam.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-volk-rays-te37-silver-750-tl-115799249/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...te37-bronze-jant-takimi-750tl-115796827/detay

AKO nun sitesine giriyorum orasıda güncel değil, şöyle adam akıllı bi açıklamalı ilan yok anasını satıyım. :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğim 15" TE37 ler bunlar, net fotoğraf net açıklama yok, arkadaşımda katoloğu var, 15" orta kapağı aynen bu şekilde, et ve ofset değerlerini katoloğa bakmam lazım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...7-jant-lastik-takim-takasli-124622672/detay/#

Bu ilandaki ise daha farklı bir model, ama benim gördüğüm bu değildi, 15x8" olduğunu yazmış bu adam.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-volk-rays-te37-silver-750-tl-115799249/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...te37-bronze-jant-takimi-750tl-115796827/detay

AKO nun sitesine giriyorum orasıda güncel değil, şöyle adam akıllı bi açıklamalı ilan yok anasını satıyım. :D
inceledim bende ayrıntılı bi ilan değil 1. de adam aynı jantın 4 kaz fotosunu çekmeye çalışmış onuda bi türlü başaramamış:).lastikler hakkında tam bir bilgide yok markası nedir diş derinliği nasıldır belli değil:(.
jant max tada tek foto var başka açıdan falan çekmemiş senin dediğin gibi içe gömüklüğü belli olmuyor, et değeride belli değil. fiyattında maşşallahı var takımına 750 istemiş.bunlara sipariş vermek pek mantıklı gelmedi açıkcası:(

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inceledim bende ayrıntılı bi ilan değil 1. de adam aynı jantın 4 kaz fotosunu çekmeye çalışmış onuda bi türlü başaramamış:).lastikler hakkında tam bir bilgide yok markası nedir diş derinliği nasıldır belli değil:(.
jant max tada tek foto var başka açıdan falan çekmemiş senin dediğin gibi içe gömüklüğü belli olmuyor, et değeride belli değil. fiyattında maşşallahı var takımına 750 istemiş.bunlara sipariş vermek pek mantıklı gelmedi açıkcası:(

İlk ilandaki vatandaş fotoğrafları tost makinesiyle çekmeye çalışmış heralde. :D O jantların aynısı için (içe gömük) 650 lira rakam verdi benim arkadaş, bişeyler daha yaptırabilirim belki, aslında fena değil. :rolleyes:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk ilandaki vatandaş fotoğrafları tost makinesiyle çekmeye çalışmış heralde. :D O jantların aynısı için (içe gömük) 650 lira rakam verdi benim arkadaş, bişeyler daha yaptırabilirim belki, aslında fena değil. :rolleyes:

tost makinesi mi firitöz mü bende anlamış değilim hacı. ama aynı jantı 4 kez çekmiş çok belli:).içe gömük derken ofset ve et değerleri nedir? vede sıfır fiyatı mı? ikinci el mi? rengide sanırım bronz dimi?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tost makinesi mi firitöz mü bende anlamış değilim hacı. ama aynı jantı 4 kez çekmiş çok belli:).içe gömük derken ofset ve et değerleri nedir? vede sıfır fiyatı mı? ikinci el mi? rengide sanırım bronz dimi?

Ortak et yi öğreneceğim, aklımda kalmadı, ama offset 7.5 büyük bi ihtimal, renk ise gold, silver ve gunmetal olarak vardı katologda, bronz yokmuş. :confused:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

n42cw.gif

ortak yine bombayı bırakıp kaçmışsın ortalıktan:D... yanlız bunlar içe gömük değiller sanki ve bana 6.5 ofset gibi geldi?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak yine bombayı bırakıp kaçmışsın ortalıktan:D... yanlız bunlar içe gömük değiller sanki ve bana 6.5 ofset gibi geldi?

8.0 ofset
et25
İçe gömük hacı, istihbarat sağlam, arkadaş sipariş etmiş, dükkanda teşhirde yakından bi inceleyimde, hiç belli olmaz. :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç olmagı kadar güneşli olan cuma gününü vede boş vaktimi fırsat bilip bir iç, dış komple temizlik yapayım dedim. araca su tutmaya başlar başlamaz kara bulutlar ve gök gürültüsü ve hemen ardından yagmur çamur talan. benim arabanın kaderinde var sanırım bu kirli olmak:D.

yagmur yamadan 20dk önce:

oe8ad.jpg

6zne4k.jpg

20dklık yağan çamurun hemen ardından, araba yine yıkanmadan hemen önceki halini aldıktan sonra o açan güneş yok mu? adamı çileden çıkartıyor:mad:.

yoğun toz bulutlu yağmur sonrası o kirli fotoları yayınlamıyorum.koyu lacivert arabada nasıl bir manzara olduğunu sanırım tahmin edebilirsiniz :).

bu arada ön janttaki o beyaz etiket motor kaputunun altındaki yeni yerini aldı...

Son düzenleme: