Ugultu

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar... 2 gün önce rot balans ayarina soktum arabayi. Bugun cevre yolunda 90 100 arasinda giderken arka tekerlerden ugultu geliyor. Arabada cekme titreme vs yok. nedendir? Bilyalardan olma olasılığı var diyorlar. Bilyalardansa masrafi ne kadar olur tahmini?

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar... 2 gün önce rot balans ayarina soktum arabayi. Bugun cevre yolunda 90 100 arasinda giderken arka tekerlerden ugultu geliyor. Arabada cekme titreme vs yok. nedendir? Bilyalardan olma olasılığı var diyorlar. Bilyalardansa masrafi ne kadar olur tahmini?

lastiklerin sertleşmiş olabilir diyeceğim ama havalar malum sıcak aksine sıcaktan yumuşuyorlar ama yinede buda bir seçenek olarak düşünülmeli.lastikler eski tarihli ise sertleşip uğultu yapabiliyor.kendi aracımda bu sebepten lastiklerimin tamamını değiştirim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikler 2 senelik sertlesmis olma ihtimali düşük. Ama kontrol ederim yinede teşekkür ederim

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerin 2 yıl raf ömrü var zaten. tarihine ve takıldıktan sonraki yapılan km önemlidir. kampanalara baktırabilirsiniz. elfrenine baktırabilirsiniz.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 uretimi 25bin km yapti lastikler. Kampanali değil araç. Sali günü götürücem bakalım...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Vectra B, bilyedir büyük ihtimal, uyguna hallolur, porya değişmeden sadece bilya değiştirilebiliniyor.

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lastiklerin 2 yıl raf ömrü var zaten. tarihine ve takıldıktan sonraki yapılan km önemlidir. kampanalara baktırabilirsiniz. elfrenine baktırabilirsiniz.

Bazi seyleri bize saticilar ozellikle yanlis empoze ediyorlar arkadaslar. Bizler lastik omurlerinin takilsada takilmasada 5 yil olarak biliyorduk. Yanlis mis. Lastiklerin raf omru tam 10 yilmis. Tabiki uygun kosullarda olmak kaydi ile .4 ay kadar once turk tuketicileri ile ilgili bir program yapilmisti oradan ogrendim.daha once sakin lastik degisimi yapmayin.keza cooper marka lastiklerimi 9 yilda degistirmistim.90 000 km yapmistim .bilginize

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun bilyadanmış, poryayı değiştirdik arka tekerlerin sorun halloldu. ilginize teşekkür ederim..

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:23 ----------

Bazi seyleri bize saticilar ozellikle yanlis empoze ediyorlar arkadaslar. Bizler lastik omurlerinin takilsada takilmasada 5 yil olarak biliyorduk. Yanlis mis. Lastiklerin raf omru tam 10 yilmis. Tabiki uygun kosullarda olmak kaydi ile .4 ay kadar once turk tuketicileri ile ilgili bir program yapilmisti oradan ogrendim.daha once sakin lastik degisimi yapmayin.keza cooper marka lastiklerimi 9 yilda degistirmistim.90 000 km yapmistim .bilginize

lastik raf ömrü konusunda ATO'nunda bilgilendirmesi var 10 yıl diye, ancak kullanılan bir lastik bence 5 seneyi geçmemeli diye düşünüyorum...