Ufak Çaplı Kazam

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba,
Bu sabah levent büyükdere caddesinde saat 6.45'te kanyonu tam geçtim sağa dönecekken benim şeridimden ter syönde gelen BMW'yi görünce şansıma solumun boş olmasıyla son anda aracımı kurtardım. ancak sağ aynamın arka tarafını bembeyaz şekilde çiziklere boğan ve bazı yerlerinde boyasını komple söken BMW aynı hızda yoluna devam etti.Hafif sis ve oanki sinirle plakasını bile alamadan kayboldu gitti.Ya cidden insanların İstanbul trafiğinden nefret etmesine hak vermemek elde değil.dikkat etmesem şimdi bunları bile yazamayacak durumda olabilirdim.Güne rezil bir şekilde başladım.Yarın Autoking'e uğrayacaktım bakalım mini onarımdan birşey yaptırabilecekmiyim.Beyaz çizgiler pastayla falan çıkar gibi ama boyayı kaldırdığı yerler ne olur bilemeyeceğim.
Aynanın üst kapağının fiyatı hakkında da bilgisi olan var mıdır?Bu arada kazayı yapmadan 10 dk önce yanımdan geçen servisten astrama öyle bir baktılarki nazara kesinlikle inandım.hemen ardından bunların olması rastlantının ötesinde. :-X

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: UFAK ÇAPLI KAZAM

Allah Allah, gerçekten Astra'lara bir nazar söz konusu şu birkaç gündür. Neyse ki hafif atlatmışsınız, çok geçmiş olsun. İstanbul'da resmen şans işi trafik, 10 sene orda yaşadım şu an bile her ay gidip geliyorum, alışılacak gibi değil. Her yerden süpriz gibi manyak çıkıyor önüne insanın.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Allah Allah, gerçekten Astra'lara bir nazar söz konusu şu birkaç gündür. Neyse ki hafif atlatmışsınız, çok geçmiş olsun. İstanbul'da resmen şans işi trafik, 10 sene orda yaşadım şu an bile her ay gidip geliyorum, alışılacak gibi değil. Her yerden süpriz gibi manyak çıkıyor önüne insanın.
Teşekkür ederim GNSpower. Gerçektende otomobil açısından türkiye'nin en gözde forumlardından biri olduğumuzu biliyordumda.Bu kadar nazar olacağı aklıma gelmezdi.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yollarda giderkende dikkatimi çekiyor bazı insanların gözlerinden nazar nazaaaar kelimeleri pörtlüyor sanki arabaya bakarken. Kaplumbağa gibi ters dönmediğime şükrediyorum.

ede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Ufak da olsa can sıkıcı. Bu kadar haberden sonra 1 - 2 hafta arabayı çıkarmasam mı diye düşünmeye başladım.
Selamlar.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bir kerede kendimi suçlu hissdeceğim durum olmadı allah'tan ancak tamponuma vurup boyayı oyup neredeyse, kaçtılar sabah vurup kaçtılar ama yeter artık diyorum cidden bıktırdılar arabamdan soğudum .2 ay olmadı bunlarla uğraşmaktan cidden sıkıldım.mala geleceğine cana gelsin o ayrı birşey zaten.

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ufak çaplı hasar almış olsanızda yinede insanı üzer bu tip şeyler aslında tüm otomobillere kamera konması lazım standart olarak.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak Çaplı Kazam

geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim hepimizi korusun.Gerçektende kamera sistemi şart ama önce bizim sürücülerimizi avrupadaki gibi eiğitimlere ve sınavlara sokmamak lazım.bazen şu 4,5mt lastiği olan iş makinalarından olmasını istiyorum böyle ipe sapa gelmez sürücülerin araçlarının üzerinden gözlerinin önünde geçmek ve arabaya asla binmemelerini sağlamak istiyorum.cidden insanı çıldırtıyorlar

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun sn: ozann cana gelmesin sıkmayın canınızı