Ufak bir göçük ne yapmalıyım?

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir göçük ne yapmalıyım?

mucahitduran link' Alıntı:
Eski aracımı bakımları için oraya götürürdüm. Abi kardeşler. Kilolu olan çok paragözdür. Serviste 17 TL olan fren balatalarımı 180 küsür fiyatla değiştirmişti/değiştirdiğini iddia etmişti. Ve sonra frenden ses gelmeye başladı en az 10.000 KM frene basınca ses yaptı, öyle düzeldi.

"Memnun musunuz" şeklinde arayan kıza bütün her şeyi açık açık anlattım. Buraya nasıl yazdıysam onu söylemiştim. Bir daha da gitmedim.

Evet önceden 2 kardeslerdi ercan ve cetin, kilolu olan ercandir kucuk kardesleri onun zamaninda bile ben oraya giderken onunla konusmamaya calisirdim fakat 5 aydir 2 kardes ayrildi simdi ercan yeni yer acti alt gecite gelmeden sagda cetin ise eski yere devam, ben eskiden 2 araba gotururken simdi isyerindeki butun araclari oraya goturuyoruz,  cetin usta eli aciktir paraya fazla onem vermez,  zaten kucuk kardesi ercanin para gozlugu yuzunden ayrildi, ha sunuda diyeyim oraya gitmemdeki en buyuk neden ise erdogan usta yani kaportaci ve elektrikci ihsan ustadir, bu ikisinin ustune tanimam, hele ihsan usta benim xenon ve edition astrama xenon sis takan ustadir hemde cok uygun fiyata, tabi saygi duyuyorum memnun kalmayabilirsiniz fakat olurda gitmeyi dusunen olursa sadece bana ozelden mesaj atsin bende beraber gider fiyat ve iscilikleri konusunda her turlu yardimi yaptiririm..

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Öneriniz için çok teşekkürler, ankaraya gittiğimde kesin uğrıyacağım..

Hocam giderseniz ya bana mesaj atin yada barisin arkadasiyim derseniz emin olun her turlu yardimi yapacaklardir fiyat konusu ve iscilikleri icin...

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Hocam giderseniz ya bana mesaj atin yada barisin arkadasiyim derseniz emin olun her turlu yardimi yapacaklardir fiyat konusu ve iscilieri icin...
Tamam hocam haber vereceğim gideceğim zaman, ilginiz için çok teşekkürler..

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cumartesi günü tavsiye üzerine ankarada alim ustaya gittim. Göçüğü boyasız şekilde tamamen düzeltti. Şuan göçüğün olduğu yeri bulamıyorum, çizgide hiçbir sapma yok. Alim ustayı gerek kişiliği, gerek işçiliği ile ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.