Ufak bir göçük ne yapmalıyım?

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
Malesef aracımın sol arka çamurluğun çizgisinin üstünde 2 cm lik bir göçük oluşmuş. Sanırım taş gibi bir şey sert bir şekilde çarpmış, çünkü konum itibari ile başka bir aracın kapısının vurabileceği bir yer değil. Çamurluğa göre daha içeride kalıyor. Sizce auto king gibi bir yerde boyasız düzeltmemi yaptırmalıyım yada dışarıda iyi bir ustayamı gitmeliyim. Korkum daha kötü bir hal alırmı, kaş yapayım derken göz çıkartmak istemiyorum. Kaskom var mini onarım hakkımda var. Tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Teşekkürler.
5vn39k.jpg

2rztg2g.jpg

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir göçük ne yapmalıyım?

Auto king boyamadan hicbiyeri yapamiyor.
İstanbulda önerecegim yer var ama sanirim istanbulda degilsiniz.
Boyasiz rahatlikla duzelir orasi yada birakin kalsin fazla dikkat cekmiyor.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent Bey ilginiz için teşekkürler. Autoking ile ilgili çok şikayet duydum, korktum açıkçası. Zaten bu kadarcık şey için kesinlikle boya yaptırmam. İnternette araştırırken alim usta diye birini buldum ankarada, iyi görünüyor ama emin olamadım. Olmazsa nazarlık olsun diyip bırakıcam. Ama göçüğün tam çizgi üstüne denk gelmesi kötü olmuş, başka biryerde olsa hiç umursamazdım.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,Bence hiç yaptırmayın kalsın ufacık şey için boyatmaya değmez.iyi bir usta bulursanız boyasız hallettirin .

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum gerçekten :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, videodaki gibi bir usta bulun en temiz işçiliği yapar :)

3 dakikada kaporta tamiri

Şaka bir yana, sakın Autoking' e falan gitmeyin. Belki çekme ile bile düzeltilebilir, en kötü stop arkaasına ulaşmak için bagajın iç yan duvarında bir kapak var oradan çekiçle düzeltirler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orası tam köşe noktası olduğu için çekmeyle zor gelir.bence bu şekilde bırakın küçük birşey zaten

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun, buna benzer sorunlari bi kac aracimda yasadim ve ben boyaya karsi bi insanim yani cok zorda kalmazsam hayatta boyatmam, bu yüzden yillardir gittim bi servis var ve kaporta ustasi 10 numara, ankarada sasmazda özgörgülü kardesler var yapi kredi bankasinin yaninda ismi erdoğan usta, o da benim gibi titizdir boyaya karsidir, sizin aracdaki yeride sadece 10 dakikada kücük vantuzla düzelticektir ve ücret konusunda da emin olun cok az bisey alır belki ücret bile almaz, lutfen reklam diye dusunmeyin sadece yardimci olmak icin yazdim..tekrar gecmis olsun..

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Gecmis olsun, buna benzer sorunlari bi kac aracimda yasadim ve ben boyaya karsi bi insanim yani cok zorda kalmazsam hayatta boyatmam, bu yüzden yillardir gittim bi servis var ve kaporta ustasi 10 numara, ankarada sasmazda özgörgülü kardesler var yapi kredi bankasinin yaninda ismi erdoğan usta, o da benim gibi titizdir boyaya karsidir, sizin aracdaki yeride sadece 10 dakikada kücük vantuzla düzelticektir ve ücret konusunda da emin olun cok az bisey alır belki ücret bile almaz, lutfen reklam diye dusunmeyin sadece yardimci olmak icin yazdim..tekrar gecmis olsun..
Öneriniz için çok teşekkürler, ankaraya gittiğimde kesin uğrıyacağım..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

KaHiN link' Alıntı:

Eski aracımı bakımları için oraya götürürdüm. Abi kardeşler. Kilolu olan çok paragözdür. Serviste 17 TL olan fren balatalarımı 180 küsür fiyatla değiştirmişti/değiştirdiğini iddia etmişti. Ve sonra frenden ses gelmeye başladı en az 10.000 KM frene basınca ses yaptı, öyle düzeldi.

"Memnun musunuz" şeklinde arayan kıza bütün her şeyi açık açık anlattım. Buraya nasıl yazdıysam onu söylemiştim. Bir daha da gitmedim.