Ufak Bir Afyon Gezisi :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar abilerim ablalarım dun sabah canım cok sıkıldıgından , Isparta Uluborludaki antik kenti gezmek için yola çıktım ilk defa gidiyordum yaklasık 60 km sonra Uluborluya ulastım ve kenti gezdim , Uluborludan çıkarken karnım çok acıkmıstı ve Afyon Sandıklı 40km (tam hatırlamıyorum) tabelasını gordum dedım buraya kadar gelmısken Afyondan Cumhuriyet sucugu yemeden donmek olmaz , sapaktan donerek Sandıklıya ulastım fakat sandıklı nedendır bılmıyorum cok ufak ve cok ıtıcı geldı vede hiç cumhuriyet sucugu yapan biyer gormedım umutsuzca arabaya binerek tam Sandıklıdan çıkıyordum ki Afyon 60km tabelasını gördüm dedim buraya kadar gelmısken Afyonuda bi gezmeden olmaz en azından orda sucuk ekmek bulabilirim :) Neyse cıktım yola ve Afyona ulastım merkez tabelalarını ızlıyordum ve parke taslarla ortulu duz bir yoldan ılerlıyordum orasıda hiç içime sinmemişti pişman olur gibiydim FAKAT yaklasık 500mt sonra sanırsam tam merkezıne en ıslek yerıne ulastım ve arabayı parkederek biran once dolasmak ıcın cok heycanlandım Afyonun bu kadar güzel bir yer olabilecegini sanmıyordum gercekten cok memnun kaldım ve cok hosuma gitti geldigim yola fazlasıyla degdı ıyıkıde gelmişim , afyum uda bir güzel tavaf ettim gercekten cok güzel bir gundu bir ara kız arkadasımla ''-Keske Afyonu Tercıhlerde Yazsaymısız'' dedık :) (Sevgi yolu ve cevresındekı yolların ısıklandırması süperdi hayran kaldım , kımbılır bilmedigim gezmedıgım ne guzellıklerı vardır)

Buyrun Resımler ;
o2DAg.jpg

DkonQ.jpg

ubtYP.jpg

7FuQD.jpg

IaqY.jpg

Son düzenleme:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
He birde kız arkadasıma Kaban arıyorduk, Afium sagolsun bu yukten sonunda kurtardı :D Afiuma da tuvalete girme amacıyla girmiştik itiraf ediyorum :maden::rakir:
Kaban için gezdigimiz yerler ; Antalyadakı butun AVM ler , Burdurdakı butun magazalar , Eskişehir , İzmir ve sonunda Afyonda bulduk aradıgımızı :)

Afyon artık benım ıcın kutsal bir yer :pon::p

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimerin açılması 10 dakika sürdü :D Anca inebildim aşağıya :D

Dostum bende Afyon'da öğretmen olarak görev yapıyorum 4 yıldır...
Ben İzmir'li eşimde Antalya'lı olunca oralara da ilk atama pek almayınca bakanlık, en yakın ortak nokta Afyon diye burayı tercih ettik :) bizde memnunuz, beklentimiz çok büyük değil az çok idare ediyor, sonuçta her istediğini bulabiliyorsun, bowlingdir, göl kenarı pikniktir, alışveriş merkezidir, kar kış kıyamettir her şey mevcut :D Daha bir çok yeri var inşallah bir gün yine gelirsiniz bizde orda oluruz (şu an tatildeyiz sömestir malum :D ) beraber corsalarla çekiliriz ;)

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaa abiler afyona gelip gidiyorsunuz bir haber edinde biz gezdirelim sizi kaymaktan lokumdan şekerleriniz fırlattıralım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimerin açılması 10 dakika sürdü :D Anca inebildim aşağıya :D

Dostum bende Afyon'da öğretmen olarak görev yapıyorum 4 yıldır...
Ben İzmir'li eşimde Antalya'lı olunca oralara da ilk atama pek almayınca bakanlık, en yakın ortak nokta Afyon diye burayı tercih ettik :) bizde memnunuz, beklentimiz çok büyük değil az çok idare ediyor, sonuçta her istediğini bulabiliyorsun, bowlingdir, göl kenarı pikniktir, alışveriş merkezidir, kar kış kıyamettir her şey mevcut :D Daha bir çok yeri var inşallah bir gün yine gelirsiniz bizde orda oluruz (şu an tatildeyiz sömestir malum :D ) beraber corsalarla çekiliriz ;)

Tesekkurler abicim ;) Acıkcası Afyon ışıl ışıl olusuyla cezbettı bizi :) Ispartayla karsılastırınca mest olduk... Birgun Afyon bulusması yapalımda eglence olsun heryerını gezelım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaa abiler afyona gelip gidiyorsunuz bir haber edinde biz gezdirelim sizi kaymaktan lokumdan şekerleriniz fırlattıralım :)

Ehehe :) sagolun da bizim bile haberımız yoktu Afyona gidecegimizden , dedigim gibi evden Uluborludaki antik kenti gezmek için cıktık :) Fakat bi baktık Afyondayız :D

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyonu bu kadar güzel bulmanıza gercekten cok sasırdım :) benım kuzenlerım orada okudu ve afyonu o kadar çok kotuledılerkı bende yanlarına gıtmıstım ve orda okuyanların %90ı afyonu kotuluyordu :) ben cevresınde ızmır antalya ankara eskısehır ve ulasımyolu olan bir kentın bu kadar az gelısmesı benı sasırtmıstı gerçi kucuk sehırlerden gelenlere gore guzel olabilir ona birşey diyemem

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyon dinar civarında gece vakti yolda kaldığım için hiç ısınamıyorum hiiiççç :D :D

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyon artık çok hızlı büyüyen ve gelişen bir şehir.Kötü şöhreti olduğunu duyuyoruz dışarıdan ama aslında eskisi gibi değildir.Modern bir şehir diyebiliriz.Ayrıca ucuz ve yaşanabilir bir yerdir.