Ufak bi kaza !!

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C.tesi gecesi aracımı evimden bir sokak arkaya parketmiştim. Sabah geldiğimde bonus olarak aracıma sürttüklerini gördm.

Allahtan çarpan arkadaş telefon numarası bırakmışta sıkıntı olmadı. Telefonda çarpan arkadaşla konuştuğumda beni bulmak için baya çaba sarfettiğini söyledi. Ama yine de nazar değdi diyelim aracımıza
frown.png

Böyle insanların varolduğunu görmek güzelmiş
smile.png

Ekli dosyalar

• Foto__raf0770.jpg
    Foto__raf0770.jpg
    82.3 KB · Görüntüleme: 129

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun, dediğiniz gibi demek ki böyle insanlar hala var memlekette.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun... vuran arkadasada gercekten helal olsun erkek adammıs gercekten...
benım anlamadıgım bu kacan arkadslar ne dusunuyor acaba ya sonucta trafık sıgortası zaten karsılıyor bunu senden bı cıkan para olmuyor ne var yanı bundada kacıyorsun koy numaranı gıt bana kacmak cok sacma gelıyor gercekten

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşk. ederim.
Gerçekten camda tel.numarasını görünce şaşırdım. Yarın da aracı servise götüreceğim zaten. Muhtemelen çok masraf çıkarmayacak bir parça..

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun... vuran arkadasada gercekten helal olsun erkek adammıs gercekten...
benım anlamadıgım bu kacan arkadslar ne dusunuyor acaba ya sonucta trafık sıgortası zaten karsılıyor bunu senden bı cıkan para olmuyor ne var yanı bundada kacıyorsun koy numaranı gıt bana kacmak cok sacma gelıyor gercekten

Şöyleki sürrtüğün adam sana sinirle bağırabilir hatta dövebilir e senin elinde armut toplamaz kan davasına kadar gider yada hem bağırır hem olayı büyütüm arabam değer kaybetti diye para kopatmaya çalışır. üzülerek söylüyorum türkiye de bahsettiklerim net olabilir davranışlar.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyleki sürrtüğün adam sana sinirle bağırabilir hatta dövebilir e senin elinde armut toplamaz kan davasına kadar gider yada hem bağırır hem olayı büyütüm arabam değer kaybetti diye para kopatmaya çalışır. üzülerek söylüyorum türkiye de bahsettiklerim net olabilir davranışlar.
Aynen :bir: Ama numara bırakan arkadaş da yürekli adammış. Helal olsun. Geçmiş olsun.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazadır bu olur elbette, geçmiş olsun, Allah beterinden sakınsın.Sizden ricam telefonunu bırakan arkadaşı forumca tebrik ettiğimizi belirtmeniz.Aslında olması gereken bir davranış ama günümüzde cidden güzel davranış...