ucuz kasko ????

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz etin yahnisiyavan olurmuş ben bu işte bunu öğrendim , hasar durumunda başının ağırmaması için çok ucuz iş peşinde çok koşmamak lazım.

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal arkadaşım hasarsızlığın kaçıncı kademede acaba? 2 senelik ise bende 791 çıkıyo 203 peşin 84x7 taksit çıkıyo senin araba...tabi daha fazla ise daha düşer tüm teminatlar mevcut

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arac günes sigortadan kaskolu, acenta kaskoyu yaparken 2 secenek sunmuştu.1. de hasar durumunda güneş sigortanın belirlediği yerde aracı yaptırıyorsun, 2. de ise sen nerde yaptırısan güneş sigorta parasını ödüyor.sonuçta güneş sigorta benim yaşadığım yerdeki opel yetkili servisleriyle anlaşmalı, pek bir fark yok gibi geldi.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ENDO' Alıntı:
mdellal arkadaşım hasarsızlığın kaçıncı kademede acaba? 2 senelik ise bende 791 çıkıyo 203 peşin 84x7 taksit çıkıyo senin araba...tabi daha fazla ise daha düşer tüm teminatlar mevcut
Valla bilmiyorum arkadaşım.Kademesini nasıl öğrenebilirimki?Aracımın bi arka tamponunu,bi farını,bi marşbiyerini değiştirdim kaskodan.Ayrıca daha ilk yılı kaskonun ...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben üç gün önce ankara kaskoyu iptale yolladım ve yollamadanda anadolu sigortadan kasko yaptırdım kapkaç olayları dahil 150 bin ytl teminatlı full 1.000 ytl verdim ankara kasko 10 +10 +10 teninat vermişti tabi bunu ozaman bilmiyodum ne işe yarar diye bana ankara sigortayı met eden arkadaşım gecen bi mercedese arkadan çarpmış ve aracta 30 bin ytl hasar ve bide kendi aracında var ank kasko 22 bin öderiz demişler beni aradı bende sen met ediyodun şimdi bak bakalım nasılmış dedim yani kısaca 100 200 ytl için kendinizi ve aracınızı riske atmayın
anadolu yakıt ve acil durumda şöför temin edebiliyo
yakıt bitti geliyo hastalandın yolda kaldın hemen hastane ve şöför ayarlıyo bi araştırın derim ben

tabi bu arada dua edelim verdigimiz paralar boşa gitsin kaskomuzu kullanmak nasip olmasın yani

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
aga78' Alıntı:
tabi bu arada dua edelim verdigimiz paralar boşa gitsin kaskomuzu kullanmak nasip olmasın yani
Öyle valla haklısın kimse kaskoyu kullanmak istemez ama oluyo işte adı üzerinde ''kaza'' ... :good: