Ucuz, Kaliteli, Temiz ,Garantili , Yetkili Servisler İle Aynı Özellikte Bakım

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aracımın son iki bakımını Bosch Car Servisinde yaptırdım, ve Yetkili servis özellikleri ile bire bir bakım yapılmaktadır ve Fiyatlar Yetkili servislerden yarı yarıya . Kullanıla parçalar Orijinal Bosch , Kaliteli Hizmet, Garanti, Temiz, Kurumsal ve Faturalı. Asil bomba bunuda yeni ogrendim eger dogruysa Bosch opel ile anlasmasi varmis ,Garantili Araclarin garantisini bozmuyormus, benden tavsiye, bir sey kaybetmezsiniz , bakima gitmeden once en yakin Bosch Car servisine ugrayin hem bilgi , hemde fiyat alin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ucuz, Kaliteli, Temiz ,Garantili , Yetkili Servisler İle Aynı Özellikte Bakım

Aracin garantisini bozmayacagini sanmiyorumm.
Servise kimse gitmez boyle birsey olsa.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ucuz, Kaliteli, Temiz ,Garantili , Yetkili Servisler İle Aynı Özellikte Bakım

BÜLENT link' Alıntı:
Aslında Blok Kanunu var Bülent Abi. Özel serviste orjinal parçalarıyla yaptırırsan garantiyi bozmuyor. Bu kanunu hak görebiliriz ;)

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:

Bulentcim Atkadaşım Bosch car da çalışıyor hem kendisi dedi hemde servise gittiğimde servis müdür söyledi ama bu konuyu gerçekten iyice araştırıp burada paylaşacağım , en son bana artik opel ile anlasma yapildi garanti bozmadan bakim yapiyoruz dedi

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bosch'un servislerinden İstanbul'da hangisini tavsiye ediyorsunuz? ilgi ve bilgi olarak bize yardımcı olabilecek

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

sksk link' Alıntı:
Bosch'un servislerinden İstanbul'da hangisini tavsiye ediyorsunuz? ilgi ve bilgi olarak bize yardımcı olabilecek

Bir ekspertiz raporu için gitmiştik, Atatürk Oto Sanayi'deki şubeleri bence epey ilgili ve bilgili.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

burakkarsli link' Alıntı:
Bir ekspertiz raporu için gitmiştik, Atatürk Oto Sanayi'deki şubeleri bence epey ilgili ve bilgili.

thnxx

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben beylikdüzü bosch car servisine gidiyorum, çok ilgili ve müşteri odaklı çalışıyorlar , fiyatlarda cok iyi bence